Новини Архів


Безкоштовні заняття з української мови
в рамках реалізації міського проєкту «Говоримо українською» в Запорізькому колегіумі «Елінт»

З 2 травня 2022 р. на базі інформаційного центру школи розпочинаються для населення мікрорайону та тимчасово переміщених осіб заняття з української мови у рамках реалізації міського проєкту «Говоримо українською». Навчання будуть проводитися двічі на тиждень: понеділок 12.00-12.45, четвер 11.00-11.45.

Волонтерами проєкту є вчителі рідної мови колегіуму (Муковоз Олена Іванівна, Мазакова Олена Андріївна)


Акція "Підтримай Захисника України"!!!

Намалюй щасливе майбутнє України, напиши слова подяки військовому ЗСУ, склади патріотичний вірш або підготуй невеличку поробку для солдата та принеси в Запорізький колегіум "Елінт". Захисники України цілодобово охороняють наш спокій. Кожен військовий носить з собою або прикрашає бліндаж дитячими поробками і щиро вірить в їх чудодійні сили. Їм, як кожній людині, потрібна підтримка та турбота, відчуття патріотичного духу, яке надихає їх на боротьбу та віру в Перемогу! Акція проводиться на постійній основі. Чекаємо дитячі роботи щодня!


Акція "Великодній кошик для солдата" в Запорізькому колегіумі "Елінт"

Сьогодні традиційно МИ об'єдналися і привітали зі святом НАШИХ захисників від усієї шкільної родини. Передаємо слова вдячності від підрозділів ЗСУ за святкові пригощання, солодощі та дитячі малюнки. Щиро вітаємо КОЖНОГО з Великоднем – світлим християнським святом! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у ПЕРЕМОГУ світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Ми щиро бажаємо НАМ усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!


Увага! Колегіум «Елінт» приймає на навчання учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які внаслідок агресії РФ евакуйовані з місця постійного проживання

Алгоритм дій:


До уваги баьків та учнів колегіуму «Елінт»!

З 30 березня у Запоріжжі відновлюється навчання у дистанційному форматі.


З 25.02.2022 р. відкрито пункт підтримки підрозділів Сил територіальної оборони м.Запоріжжя та біженців в приміщенні Запорізького колегіуму «Елінт»

Більше публікацій:
https://www.facebook.com/collegiumelint/posts/1431390563930647
https://www.facebook.com/collegiumelint/posts/1430769827326054
https://www.facebook.com/collegiumelint/posts/1430108384058865
https://www.facebook.com/collegiumelint/posts/1429350087468028
https://www.facebook.com/collegiumelint/posts/1428816994188004


З 24.02.2022 р. у Запорізькому колегіуму "Елінт" організовано виставку робіт учнів Латвійської Республіки

Ці малюнки підготували здобувачі освіти Ризької української середньої школи, Пардаугавського дитячо-юнацького центру «Альтона» та Ризької початкової школи Валдіса Авотіня в рамках проведеного «Тижня України в Ризі» в знак солідарності з народом України.
Ми ДЯКУЄМО кожній дитині за часточку свого «чарівного світу» та зображення МИРНОГО майбутнього нашої УКРАЇНИ!
Ми ДЯКУЄМО всім дорослим, які знайшли час і долучилися до проведення заходів на нашу підтримку.
Особливі СЛОВА ВДЯЧНОСТІ від всіх УКРАЇНЦІВ ми висловлюємо меру м.Риги Мартішу Статісу, Послу України Олександру Міщенку та Почесному консулу Латвії в м.Запоріжжя Юрію Підгорному за єдину позицію щодо ПІДТРИМКИ України.
Публікація:
https://www.facebook.com/collegiumelint/posts/1427235427679494


До уваги батьків та учнів колегіуму "Елінт"!

На виконання Указу президента України №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", з врахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 №1/3277-22 "Про організацію освітнього процесу", рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 26.02.20221 № 10) рішення педагогічної ради колегіуму від 28.02.2022:протокол №16 (наказ по колегіуму від 28.02.2022 №103) у Запорізькому колегіумі "Елінт" запроваджуються канікули з 28.02.2022 по 13.03.2022.


УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відео
Важлива інформація Запорізької міської ради


Міжнародна діяльність Запорізького колегіуму «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області

11 лютого 2022 року відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво Запорізького колегіуму «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області (Україна) в особі директора Олени Зайковської з Смілтенською середньою школою (Республіка Латвія) в особі директора Ілзе Вергіни.
Колектив колегіуму «Елінт» висловлює подяку за підтримку в організації співпраці закладів двох країн Почесному консулу Латвійської Республіки в м. Запоріжжя Юрію Підгорному та представнику Латвійського агентства інвестицій і розвитку в Україні Айнарсу Межулісу.
Педагоги освітнього закладу щиро вдячні Запорізькій міській раді за сприяння розвитку міжнародної співпраці з країнами Європейського союзу та якісну розбудову науково-методичного середовища м.Запоріжжя.
На заході були присутні почесні гості: заступник міського голови м. Запоріжжя Анатолій Васюк, депутат Запорізької міської ради Дмитро Сірий та начальник територіального відділу освіти департаменту освіти і науки міської ради Яна Литовченко.
Міжнародна співпраця Запорізького колегіуму «Елінт» зі Смілтенською середньою школою якісно вплине на підвищення рівня освіти та формування інтересу учнівської молоді до інноваційного освітнього простору. Здобувачі освіти матимуть змогу брати участь у спільних онлайн-уроках, науково-дослідницькій роботі та проєктній діяльності.

.


До уваги батьків учнів початкової школи!

З 07.02.2022 року змінилось меню харчування учнів1-4-х класів (гарячий сніданок), груп подовженого дня (обід) за кошти батьків на добровільній основі відповідно до збірника рецептур страв Клопотенка Є. та «Збірника рецептур страв для харчування учнів».
Переглянути меню


До уваги батьків та учнів колегіуму "Елінт"!

З 02.02.2022 відбуваються зміни в організації освітнього процесу (рішення педагогічної ради колегіуму від 31.01.2022 №13, наказ по колегіуму від 01.02.2022 №73):
для 1-11 класів відновлюється очна форма навчання (крім класів, які знаходяться на самоізоляції по COVID).


Мовний табір Скала 2022

Детальніше


Онлайн-спілкування освітніх закладів двох країн

14 січня 2022 р. відбулося онлайн-знайомство адміністрації колегіуму «Елінт» з директором Смілтенської середньої школи (Республіка Латвія) Ілзе Вергіною. Під час зустрічі керівники освітніх закладів двох країн обговорили перші кроки спільної діяльності, звернули увагу на інноваційні підходи у власній освітній діяльності, обмінялися думками та планами щодо майбутньої  співпраці, визначили очікувані результати.
25 січня 2022 р. проведено робочу онлайн-зустріч представників адміністрації освітніх установ двох країн: Запорізького колегіуму «Елінт» та Смілтенської середньої школи (Республіка Латвія).
Під час заходу визначено дату підписання Угоди на співпрацю, сплановано спільні заходи на лютий та березень 2022 н.р.


Ознайомчий тур університетами Австрії
(до уваги зацікавлених учнів старших класів)

Програма поїздки


День Соборності України в колегіумі "Елінт"

Сьогодні у колегіумі «Елінт» пройшли виховні заходи до Дня Соборності України, акція  "Живий ланцюг Соборності", участь в обласному етапі Всеукраїнської фотовиставки "Україна - це ми!".


День Соборності України в колегіумі "Елінт"

Сьогодні у колегіумі «Елінт» пройшли виховні заходи до Дня Соборності України, акція  "Живий ланцюг Соборності", участь в обласному етапі Всеукраїнської фотовиставки "Україна - це ми!".


Прохання підтримати

Микола Головань (27 років) - наш випускник 2011 року, хворий на рак.   Вісім місяців лікування в Україні не допомогли. Береться за нього Турція, але вартість лікування – 82 тис. доларів. Просимо всіх небайдужих підтримати. Разом ми - сила, неодноразово рятували наших учнів, вчителів, батьків.
Номери карт та підтверджуючі документи за посиланням:https://taplink.cc/kolya_vs_cancer


Старий новий рік у колегіумі “Елінт”

День 14 січня називають днем святого Василя. Одним з найвеселіших обрядів на Старий новий рік є щедрування з козою та переодяганням у різні казкові персонажі. Сьогодні у колегіумі також відбулось посівання. Учні 7-В та 7-Г класів привітали  зі святом кожен клас. Усі кошти та безліч смаколиків, зібрані посівальниками,  відправлено на благодійність до опікового центру в м.Дніпро. Дякуємо всім за щедрість та небайдужість.
Упевнені, що роблячи добро, беручи участь у благодійності, ми виховуємо добрих, чуйних та патріотичних колегіантів. Нехай добро повернеться сторицею у Ваші сім’ї! Зі святом всіх вітаємо!Новорічні свята в колегіумі

В останній тиждень навчального семестру в колегіумі проходили Новорічні свята. До Дня Святого Миколая для учнів початкової  школи організовано "Кольорові читання" та Новорічну виставу «Новий рік до нас крокує».


Вітаємо дружній колектив колегіуму "Елінт" з отриманням оригінальної ємності для збору пластикових кришечок

Сьогодні 23.12.2021 на пришкільній території було встановлено контейнер у вигляді дерева.
Нагадуємо, що цей особливий подарунок ми отримали за  активну участь у екозаходах  та 5 місце в конкурсі  "Простір 2021"  від ГС "ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ".


Головне управління Національної поліції в Запорізькій області проводить відбір кандидатів на навчання за денною формою до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських

До вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.
ПЕРЕЛІК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ
Етапи відбору


Візит представників Почесного консульства Латвійської Республіки в Запорізький колегіум «Елінт»

06.12.2021 р. адміністрація колегіуму «Елінт» зустрілася з представниками Почесного консульства Латвійської Республіки:
- Почесним консулом Юрієм Підгорним,
- Помічником Почесного Консула Віталієм Лебеденко.
Мета зустрічі: обговорення умов подальшої співпраці та визначення школи-партнера Латвійської Республіки для проведення спільних заходів. Під час спілкування визначили напрямки освітньої діяльності та спланували подальшу роботу. Почесні гості відвідали шкільний музей і познайомилися з традиціями освітнього закладу. Колегіанти провели екскурсію по закладу, презентували значні досягнення колективу та повідомили цікаві факти про життя школи.


Відкриття STEM-лабораторії та STEM-кабінету біології  в Запорізькому колегіумі «Елінт»

15 грудня 2021 року о 10.00 відбулося урочисте відкриття сучасних STEM-кабінетів у Запорізькому колегіумі «Елінт». Під час зустрічі проведено презентацію сучасного STEM-обладнання, придбаного за кошти освітньої субвенції з державного бюджету та його застосування на уроках природничо-математичного циклу. Детальніше


Оголошення

Запорізький колегіум "Елінт" запрошує на посаду сестри медичної спеціаліста з відповідною фаховою освітою. Тел. 707-50-13.


Запали свічку пам'яті

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей. 
            В суботу, 27 листопада 2021 року, о 16.00 долучайтесь до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє.
До Дня пам’яті жертв голодоморів в шкільній бібліотеці було підготовлено книжкову викладку  « Голодомор в Україні - злочин проти нації» та проведено меморіальну хвилинку для  читачів «Хроніка пам’яті».


До уваги батьків та учнів колегіуму "Елінт"!

З 29.11.2021 відбуваються зміни в організації освітнього процесу (рішення педагогічної ради колегіуму від 26.11.2021 протокол №8, наказ по колегіуму від 26.11.2021 №283):
для 5-11 класів відновлюється очна форма навчання.
Згідно п.3.5.10 Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 зі змінами у "червоній зоні" заклад освіти може працювати при 100% вакцинації працівників, що означає отримання повного курсу вакцинації (2 дози) або наявність довідки про одужання після хвороби на COVID-19, або наявність довідки про медичні протипоказання щодо щеплення проти COVID-19


День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи щорічно відзначають 21 листопада. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004 р. та революція Гідності 2013 р.
На класній годині, проведеній онлайн, учні колегіуму  говорили про розгін мирної акції студентів у листопаді 2013 року в Києві, про бажання людей з різних куточків України бути почутими владою... На сьогодні з учнями потрібно говорити про доленосні події в Україні початку XXI століття, віддаючи належне патріотизму і мужності громадян, про підтримку в державі демократичних цінностей, прав і свобод людини; молодим людям треба не цуратися рідної держави та мови.


Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в Україні учні колегіуму  долучилися до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху.


До уваги батьків та учнів колегіуму "Елінт"!

З 15.11.2021 відбуваються зміни в організації освітнього процесу (рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 12.11.2021 № 45), (рішення педагогічної ради колегіуму від 12.11.2021 протокол №7, наказ по колегіуму від 12.11.2021 №273):
- 1-4 класиочне навчання;
-5-11 класиосвітній процес з використанням технологій дистанційного навчання до моменту остаточної 100% вакцинації працівників закладу освіти (постанова КМУ від 09.12.2020 № 1236 зі змінами):
 у "червоній зоні" заклад освіти може працювати при 100% вакцинації працівників, що означає отримання повного курсу вакцинації (2 дози) або наявність довідки про одужання після хвороби на COVID-19, або наявність довідки про медичні протипоказання щодо щеплення проти COVID-19
.


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом
«Краєзнавство в  шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Краєзнавство в  шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» бібліотекарями колегіуму «Елінт» Пригаро С.Д. та Максютенко Н.Г. проведено дні краєзнавчої літератури на тему «Казками та легендами повито рідний край» для учнів початкової школи. Для читачів бібліотеки організовано цикл екскурсій з демонстрацією відеороликів на краєзнавчу тематику.
Щоб краще пізнати історію, культуру, природу, традиції рідного краю, згідно плану Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек були проведені різноманітні заходи та конкурси, активну участь в яких взяли учні  колегіуму, а цікаво та пізнавально організувати місячник  бібліотекарям колегіуму допомагали небайдужі творчі вчителі. Детальніше тут


День української писемності та мови

Вже традиційно у День української писемності та мови 9 листопада здобувачі освіти Запорізького колегіуму "Елінт" взяли участь у написанні ХХІ Радіодиктанту національної єдності, адже це чудова нагода перевірити власний рівень знань сучасного правопису. Крім того, в цей день стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого долучилися учні 3-11 класів, які є справжніми мовознавцями. Конкурс проведено у створеному Google класі "Творчі конкурси" з дотриманням академічної доброчесності.


До уваги батьків та учнів 1-11 класів колегіуму "Елінт"!

На підставі протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 05.11.2021 №44 у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації  з 08.11.2021 освітній процес у 1-11 класах  відбуватиметься із застосуванням дистанційних технологій.
Проведення уроків розпочинається о 9.00  за діючим розкладом, який розташовано в електронному щоденнику на платформі «Нові знання» (рішення педагогічної ради колегіуму від 05.11.2021 протокол №6, наказ по колегіуму від 05.11.2021 №268).


Діяльність Запорізького колегіуму «Елінт» в межах угоди про міжнародну співпрацю з 1 Середньою школою ім. Марії Склодовської-Кюрі (Польща)

У середу 27.10.2021 н.р. адміністрація колегіуму провела організаційну зустріч з представниками адміністративного корпусу польського освітнього закладу.
Угоду про співробітництво між Запорізьким колегіумом «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області, в особі директора Зайковської Олени Анатоліївни, та 1 Середньою школою ім. Марії Склодовської-Кюрі в Щецині (Польща), в особі директора Еви Будзях, було укладено ще 21 липня 2021 р.
У ході онлайн-наради освітні заклади обговорили умови співпраці, звернули увагу на актуальні питання сфери освіти двох країн, склали план заходів на 2021-2022 н.р. та визначили форму їх проведення.


Вітаємо колектив Запорізького колегіуму "Елінт" з перемогою в проєкті "Громадський бюджет 2021 р."

Дякуємо кожному, хто не залишився байдужим і долучився до голосування.


КАНІКУЛИ!

З 18.10.2021 по 07.11.2021 канікули для всіх класів колегіуму "Елінт".

Адміністрація


Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня ми відзначаємо Всесвітній день захисту тварин.
Цей день закликає звернути особливу увагу на проблеми безпритульних тварин.
Учні колегіуму проявили небайдужість та організували збір корму, ласощів, теплих речей для притулку.
Ми сподіваємося, що світ стане добрішим та люди допомагатимуть тваринам не лише в цей день, а завжди.


Вітаємо вчителів Запорізького колегіуму "Елінт" з Днем працівників освіти!

Вітаємо вчителів Запорізького колегіуму "Елінт" з Днем працівників освіти та отриманням Премії міського голови:
Макарову Оксану Петрівну,
Татарчук Тетяну Василівну,
Патрушеву Ірину Анатоліївну.
Дякуємо за сумлінну працю, розуміння та підтримку. Щиро бажаємо здоров'я, натхнення та нових професійних відзнак.


Єдиний Національний урок пам’яті

29 вересня, в колегіумі відбувся єдиний Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, який покликаний вшанувати пам'ять загиблих,розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні, а також сприяти формуванню громадянської позиції щодо фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на  життя.


Благодійна акція "Монетки дітям"

Учні Запорізького колегіуму "Елінт" приєдналися до благодійної акції "Монетки дітям".
Ми збирали монети номіналом 25, які будуть використані для допомоги хворим дітям. Кошти перераховані у благодійний фонд "Таблеточки".
Ми зібрали 818 грн. Дякуємо всім, хто приєднався: 5-ті, 6-ті, 8-мі, 9-ті, 11-ті - молодці!


Вітаємо!
Колегіум "Елінт" отримав позначку "Ваш заклад працює офлайн: 80% вакцинованих працівників" (продовжуємо навчатися в школі, якщо "жовта" зона)


Шановні батьки, учні, друзі та мешканці м.Запоріжжя!
Звертаємося до вас з проханням підтримати (проголосувати) проект № 109 «Облаштування вуличної тренажерної зали Запорізького колегіуму «Елінт»» на сайті «Громадський проект»:
https://zp.pb.org.ua/projects/109

Щоб здобути перемогу, нам треба до 30 вересня зібрати понад 1000 електронних підписів на підтримку проекту.УВАГА!

У зв'язку з участю директора Зайковської О.А. в районних заходах, загальні батьківські збори паралелі 10-х класів переносяться на понеділок 30.08.21 0 17-00 (актова зала)


ОГОЛОШЕННЯ!

31.08.21 о 9-00 на спортивному майданчику колегіуму відбудеться зустріч класних керівників і класоводів з учнями колегіуму.

Адміністрація


УВАГА!

01.09.2021 р. о 8-30 на шкільному майданчику відбудеться святкова зустріч "Кличе вересень до школи" для учнів 1-х, 10-х, 11-х класів.

Для учнів 2-4-х, 5-9-х класів о 9-20 відбудуться святкові зустрічі до Дня знань у кабінетах .

Адміністрація


Вітаємо з Днем незалежності України!


Архів 2020-2021 н.р.

Архів 2019-2020 н.р.

Архів 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.

Архів 2013-2014 н.р.

Архів 2010-2012 н.р.