Новини Архів


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом
«Краєзнавство в  шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Краєзнавство в  шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» бібліотекарями колегіуму «Елінт» Пригаро С.Д. та Максютенко Н.Г. проведено дні краєзнавчої літератури на тему «Казками та легендами повито рідний край» для учнів початкової школи. Для читачів бібліотеки організовано цикл екскурсій з демонстрацією відеороликів на краєзнавчу тематику.
Щоб краще пізнати історію, культуру, природу, традиції рідного краю, згідно плану Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек були проведені різноманітні заходи та конкурси, активну участь в яких взяли учні  колегіуму, а цікаво та пізнавально організувати місячник  бібліотекарям колегіуму допомагали небайдужі творчі вчителі. Детальніше тут


День української писемності та мови

Вже традиційно у День української писемності та мови 9 листопада здобувачі освіти Запорізького колегіуму "Елінт" взяли участь у написанні ХХІ Радіодиктанту національної єдності, адже це чудова нагода перевірити власний рівень знань сучасного правопису. Крім того, в цей день стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого долучилися учні 3-11 класів, які є справжніми мовознавцями. Конкурс проведено у створеному Google класі "Творчі конкурси" з дотриманням академічної доброчесності.


До уваги батьків та учнів 1-11 класів колегіуму "Елінт"!

На підставі протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 05.11.2021 №44 у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації  з 08.11.2021 освітній процес у 1-11 класах  відбуватиметься із застосуванням дистанційних технологій.
Проведення уроків розпочинається о 9.00  за діючим розкладом, який розташовано в електронному щоденнику на платформі «Нові знання» (рішення педагогічної ради колегіуму від 05.11.2021 протокол №6, наказ по колегіуму від 05.11.2021 №268).


Діяльність Запорізького колегіуму «Елінт» в межах угоди про міжнародну співпрацю з 1 Середньою школою ім. Марії Склодовської-Кюрі (Польща)

У середу 27.10.2021 н.р. адміністрація колегіуму провела організаційну зустріч з представниками адміністративного корпусу польського освітнього закладу.
Угоду про співробітництво між Запорізьким колегіумом «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області, в особі директора Зайковської Олени Анатоліївни, та 1 Середньою школою ім. Марії Склодовської-Кюрі в Щецині (Польща), в особі директора Еви Будзях, було укладено ще 21 липня 2021 р.
У ході онлайн-наради освітні заклади обговорили умови співпраці, звернули увагу на актуальні питання сфери освіти двох країн, склали план заходів на 2021-2022 н.р. та визначили форму їх проведення.


Вітаємо колектив Запорізького колегіуму "Елінт" з перемогою в проєкті "Громадський бюджет 2021 р."

Дякуємо кожному, хто не залишився байдужим і долучився до голосування.


КАНІКУЛИ!

З 18.10.2021 по 07.11.2021 канікули для всіх класів колегіуму "Елінт".

Адміністрація


Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня ми відзначаємо Всесвітній день захисту тварин.
Цей день закликає звернути особливу увагу на проблеми безпритульних тварин.
Учні колегіуму проявили небайдужість та організували збір корму, ласощів, теплих речей для притулку.
Ми сподіваємося, що світ стане добрішим та люди допомагатимуть тваринам не лише в цей день, а завжди.


Вітаємо вчителів Запорізького колегіуму "Елінт" з Днем працівників освіти!

Вітаємо вчителів Запорізького колегіуму "Елінт" з Днем працівників освіти та отриманням Премії міського голови:
Макарову Оксану Петрівну,
Татарчук Тетяну Василівну,
Патрушеву Ірину Анатоліївну.
Дякуємо за сумлінну працю, розуміння та підтримку. Щиро бажаємо здоров'я, натхнення та нових професійних відзнак.


Єдиний Національний урок пам’яті

29 вересня, в колегіумі відбувся єдиний Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, який покликаний вшанувати пам'ять загиблих,розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні, а також сприяти формуванню громадянської позиції щодо фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на  життя.


Благодійна акція "Монетки дітям"

Учні Запорізького колегіуму "Елінт" приєдналися до благодійної акції "Монетки дітям".
Ми збирали монети номіналом 25, які будуть використані для допомоги хворим дітям. Кошти перераховані у благодійний фонд "Таблеточки".
Ми зібрали 818 грн. Дякуємо всім, хто приєднався: 5-ті, 6-ті, 8-мі, 9-ті, 11-ті - молодці!


Вітаємо!
Колегіум "Елінт" отримав позначку "Ваш заклад працює офлайн: 80% вакцинованих працівників" (продовжуємо навчатися в школі, якщо "жовта" зона)


Шановні батьки, учні, друзі та мешканці м.Запоріжжя!
Звертаємося до вас з проханням підтримати (проголосувати) проект № 109 «Облаштування вуличної тренажерної зали Запорізького колегіуму «Елінт»» на сайті «Громадський проект»:
https://zp.pb.org.ua/projects/109

Щоб здобути перемогу, нам треба до 30 вересня зібрати понад 1000 електронних підписів на підтримку проекту.УВАГА!

У зв'язку з участю директора Зайковської О.А. в районних заходах, загальні батьківські збори паралелі 10-х класів переносяться на понеділок 30.08.21 0 17-00 (актова зала)


ОГОЛОШЕННЯ!

31.08.21 о 9-00 на спортивному майданчику колегіуму відбудеться зустріч класних керівників і класоводів з учнями колегіуму.

Адміністрація


УВАГА!

01.09.2021 р. о 8-30 на шкільному майданчику відбудеться святкова зустріч "Кличе вересень до школи" для учнів 1-х, 10-х, 11-х класів.

Для учнів 2-4-х, 5-9-х класів о 9-20 відбудуться святкові зустрічі до Дня знань у кабінетах .

Адміністрація


Вітаємо з Днем незалежності України!


Архів 2020-2021 н.р.

Архів 2019-2020 н.р.

Архів 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.

Архів 2013-2014 н.р.

Архів 2010-2012 н.р.