Новини Архів


День вшанування пам'яті
Григорія Івановича Лютого

9 лютого 2024 року в стінах рідного колегіуму  відзначено  День вшанування пам'яті  Григорія Івановича Лютого, геніального поета і прозаїка, якому 7 лютого виповнилося б  75-років з Дня народження.
Григорій Іванович усе своє життя дбав про відродження духовності українського  народу, рідної мови, культури і традицій.
У творчій спадщині поета залишилося понад 50 пісень, з них  26 покладено на  музику Анатолія Сердюка. А пісні «Яблучко», «На Бабурці, на місточку», «Вчительчин вальс» стали народними. 
Саме Григорій Іванович є автором гімну рідного колегіуму.


Цифровий освітній центр м.Запоріжжя на базі Запорізького колегіуму "Елінт"

11 січня 2024 року на базі Запорізького колегіуму «Елінт» відкрився Цифровий освітній центр м. Запоріжжя.
У рамках реалізації проєкту "Освіта в умовах надзвичайних ситуацій", що реалізується БО "БФ "Посмішка ЮА" у партнерстві з Save the Children,  проводяться  активності фасилітаторами проєкту на базі Запорізького  колегіуму «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області.
Запрошуємо дітей  долучатися до  заходів протягом тижня.
Попередня  реєстрація є обов'язковою.
Реєстрація на заняття здійснюється  за день до проведення.
Інформація і розклад проведення занять  у Telegram
https://t.me/dlc_elint
Усі заняття проходять в безкоштовному форматі.


Поліція Запоріжжя оголошує набір до юнацького руху «Байда»

Відбір до осередку юнацького руху «Байда» триватиме з 31 січня по 3 лютого. До участі запрошуються діти віком від 14 до 17 років.
З метою популяризації здорового способу життя та патріотичного виховання підростаючого покоління поліція Запоріжжя ініціювала юнацький рух «Байда».
Охочих долучитись комісія чекатиме разом з батьками з 15:00 до 18:00, а
3 лютого – з 09:00 до 13:00
. Локація буде повідомлена додатково. Для безпеки учасників відбору захід відбуватиметься у бомбосховищі закладу.
Що мати з собою:


День Соборності України.
Наша єдність – наша зброя!

Щороку  22 січня українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулось  у 1919 році. 
Сьогодні в колегіумі  були проведені виховні години  "День Соборності України". Також на честь Дня Соборності колегіанти взяли участь у конкурсі фоторобіт "Батьківщина завжди поруч".
Нехай любов до рідного краю об'єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. В єдності наша сила! Наша єдність - наща зброя. Віримо в ЗСУ! Віримо в майбутнє рідної країни!Цифровий освітній центр м.Запоріжжя на базі Запорізького колегіуму "Елінт"

11 січня 2024 року на базі Запорізького колегіуму «Елінт» відкрився Цифровий освітній центр м. Запоріжжя.
У рамках реалізації проєкту "Освіта в умовах надзвичайних ситуацій", що реалізується БО "БФ "Посмішка ЮА" у партнерстві з Save the Children,  проводяться  активності фасилітаторами проєкту на базі Запорізького  колегіуму «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області.
Запрошуємо дітей  долучатися до  заходів протягом тижня.
Попередня  реєстрація є обов'язковою.
Реєстрація на заняття здійснюється  за день до проведення.
Інформація і розклад проведення занять  у Telegram
https://t.me/dlc_elint
Усі заняття проходять в безкоштовному форматі.


ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОПИТУВАННЯ
А ти займаєшся спортом?

Міністерством молоді та спорту України ведеться активна робота щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів сімей до оздоровчої рухової активності. Створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
Опитування проводиться до 18 січня 2024 року серед різних груп населення від 18 до 65 років та старші. Просимо долучитись до опитування співробітників та всіх бажаючих.
Опитування можна пройти за посиланням https://survey.sportforall.gov.ua/


Співпраця Запорізького колегіуму "Елінт" та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Колектив колегіуму висловлює слова вдячності колегам з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за подарунки, які ми отримали. Це ігрові набори карток по підготовці до НМТ з історії. Увага та турбота дуже нагальна саме в цей час випробувань. Підтримка, турбота надихає, зміцнює! Міцного здоров'я всім, перемоги, миру!
Корисною буде подальша співпраця Запорізького колегіуму "Елінт" та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.


Світлих зимових свят!

Бажаємо всім міцного здоров’я, тепла в родині, віри у свої сили та впевненості у кращому майбутньому.
Нехай новий рік буде сповнений миром, злагодою та перемогою України!


Національний університет
цивільного захисту України

Більше інформації


День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи висловлюємо щиру вдячність учасникам національно-визвольної боротьби, усім тим, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.


День української писемності

Рідна українська мова! Скільки тепла, любові, ніжності в кожному слові!
27 жовтня, у День української писемності, колектив колегіуму долучився до написання Радіодиктанту національної єдності.
У цей день колегіанти разом з вчителями поринули у атмосферу української мови та культури: слухали історію про розвиток української мови, співали пісні українською, писали листівки до дня української мови, декламували вірші українських поетів.
Щиро вітаємо всіх, хто любить, шанує й надихається красою солов'їної, милозвучної, співучої і незламної, барвистої та квітучої української мови.
Творіть українською, говоріть українською, і нехай почує весь світ
Україна - це Ми.


Шановні вчителі! Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

Бажаємо вам міцного здоров'я, великого терпіння, невтомного творчого пошуку, самовідданості та наснаги у реалізації всіх ваших ідей, які надалі служитимуть розвитку нашої України!
І нехай ваші серця будуть завжди наповнені теплом, любов'ю, співчуттям та добротою!


«МРІЯ» - новий проєкт кіберполіції

Кіберполіція створила новий проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel), який об?єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.
На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:
 https://mriya.social (офіційний сайт проєкту); У розіділи надіслати скаргу на ресурс, можна долучитися до блокування ресурсів окупантів.
 https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування; Приймає інформацію про фейкові ресурси.
@stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
 https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)
гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомоги ЗСУ.
Telegram (https://t.me/stoprussiachannel) StopRussiaChannel | MRIYA
Приймає інформацію про фейкові ресурси. Вони перевіряються модераторами та відправляються на блокування.
Перевіряємо та блокуємо разом ресурси, які поширюють фейки та пропаганду.


Вітаємо з 1 вересня – Днем знань!

Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо кожному учаснику освітнього процесу успіхів, нових досягнень, натхнення. Досягайте найкращого у всьому, що робите, ставтеся з цікавістю до кожного дня! Наповнюйте свої серця любов’ю до України!


Пам'ятаємо загиблих захисників України

Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначається Національний День Пам'яті загиблих захисників України. Колегіум Елінт висловлює шану героям, які ціною власного життя виборювали нашу свободу. Їх вічний подвиг ніколи не буде забутим. Схилимо наші голови перед найкращими синами України. Запалимо свічки нашим янголам-захисникам: вчителю фізкультури Ковтуненку Сергію, нашим випускникам: Архипкіну Сергію, Шурші Андрію, Стародубцеву Дмитру, Мазирко Євгену. Вічна пам'ять...


Архів 2022-2023 н.р.

Архів 2021-2022 н.р.

Архів 2020-2021 н.р.

Архів 2019-2020 н.р.

Архів 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.

Архів 2013-2014 н.р.

Архів 2010-2012 н.р.