Новини Архів


Благодійна акція до 8 Березня
«Привітай жінок-захисниць"

Дякуємо учням, батькам - усім, хто долучився до акції.
Сподіваємось, що наші жінки-захисниці відчують теплоту та небайдужість наших сердець, а наша турбота підніме їм святковий настрій.

Звіт


"Соняшник - 2020"
в Запорізькому колегіумі "Елінт"

Вже стало традицією на початку березня в Запорізькому колегіумі «Елінт» проводити Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник».
Весняний сонячний день, цікаві завдання, ребуси та головоломки – це створило атмосферу свята.

Фотоальбом


Акція "Допоможи безпритульним тваринам"

Учні 1-9 класів колегіуму "Елінт" долучитися до акції "Допоможи безпритульним тваринам".
Дякуємо Тонконог К.Ю. за організацію заходу.


"Панянка колегіуму 2020"
у паралелі 5-6 класів

28 лютого у Запорізькому колегіумі «Елінт» відбулося чудове свято, прекрасне , феєричне дійство – конкурс «Панянка колегіуму – 2020», яке запам’ятається всім надовго. Треба сказати, що його організатори й учасники постаралися на славу, і це було помітно  по тій атмосфері, яка панувала в залі впродовж усього заходу, по тих щирих, бурхливих оплесках, якими нагороджували глядачі всіх учасників конкурсної програми. Сьогодні ми відчули, що свято вдалося на славу.
А переможницями  стали:
Юхименко Кіра (6-Б клас) - «Міс елегантність»,
Зігалова Євгенія (6-Г клас) - «Міс чарівність»,
Гогун Анастасія ( 5-А клас) - «Міс артистичність»,
Доценко Анастасія(5-Б клас)- «Міс глядацьких симпатій»,
Корицька Єва (5-Г клас)  -  «Міс таємничість»,
Крутько Поліна (6-В клас)  - «Міс оригінальність»,
Касаткіна Олександра – «Міс романтичність»,
Кошель Тетяна (5-В клас)- «Панянка колегіуму 2020»


"Лицар колегіуму 2020" у паралелі 9-10 класів

27 лютого 2020 р. глядачі спостерігали за останнім 3-м етапом конкурсу "Лицар колегіуму 2020". Цього разу змагались юнаки 9-10 класів.
Переможці у номінаціях:
"Лицар-ерудит" - учень 10-А класу Варданян Арсен,
"Лицар-спритність" - учень 10-Б класу Щур Богдан,
"Лицар-артистизм" - учень 9-А класу Мосненко Микита,
"Лицар-елегантність" - учень 9-Б класу Лебідь Святослав,
"Лицар глядацьких симпатій» - учень 9-Г класу Каулько Олександр.
Найвищу перемогу та звання «Лицар колегіуму 2020» отримав учень 9-В класу Хрущ Юрій.

Фотоальбом


"Лицар колегіуму 2020" у паралелі 7-8 класів

26 лютого 2020 р. глядачів чекала захоплива боротьба юнаків колегіуму за звання "Лицар колегіуму 2020" серед 7-8 класів.
Переможцями у номінаціях стали:
"Лицар-спритність" - учень 7-Б класу Дрижд Олександр,
"Лицар-винахідливість" - учень 8-Г класу Лозний Денис,
"Лицар-артистизм" - учень 8-А класу Сежченко Олександр,
"Лицар-елегантність" - учень 8-Б класу Аль Лабаді Адам,
"Лицар-стиль" - учень 7-Г класу Назаренко Валерій,
"Лицар-витримка" - учень 7-Д класу Грипак Данило,
"Лицар глядацьких симпатій» - учень 7-В класу Дєдов Данило.
Найвищу перемогу та звання «Лицар колегіуму 2020» поділили між собою:
учень 8-В класу Стояновський Віталій
та учень 7-А класу Гриценко Філіпп".


Урок всесвітньої історії у 9-В класі

24 лютого на урок всесвітньої історії у 9-В класі (вчитель: Лихолай Олександра Сергіївна) завітали регіональна координаторка проєкту «Вивчай і розрізняй» Олександра Усенко та  журналістка «Радіо Свобода»  Євгенія Назарова. Урок з теми «Британське панування в Індії» складався з трьох частин: спочатку учні шукали мову ворожнечі у вірші Редьярда Кіплінга «Тягар білих», потім аналізували карикатуру та узагальнили матеріал SWOT-аналізом наслідків колоніального панування британців в Індії.
Вже другий рік колегіум «Елінт» бере участь у проєкті з інтеграції інфомедійної грамотності на уроках мистецтва,  історії, української мови та літератури.

Докладніше про проєкт можна прочитати за посиланням


Містер колегіуму 2020

20 лютого 2020 р. в затишній актовій залі колегіуму глядачам пощастило поринути у  дивовижний світ чоловічої сили, інтелекту і краси та обрати кращого Містера Запорізького колегіуму  «Елінт» серед паралелі 5 - 6 класів.
Претенденти на високі звання змагались у конкурсах: «Візитка»,  «Спортивний»,  «Ерудит», «Майстер-шеф», «У ритмі вальсу»,  «Конкурс талантів».
Переможцями в номінаціях стали:
Містер «Усмішка» - учень 6-Б класу Лисенко Євген,
Містер «Стиль» - учень 6-Г класу Каліберда Олексій,
Містер «Артистизм» - учень 6-А класу Целінський Максим,
Містер «Чемність» - учень 5-Б класу Сиревич Максим,
Містер «Ерудит» - учень 5-В класу Налапший Олександр,
Містер "Спритність" - учень 5-Г класу Панченко Дмитро,
Містер «Глядацьких симпатій» - учень 5-А класу Сущевський Данило.
Найвищу перемогу та звання «Містер колегіуму 2020» отримав учень 6-В класу Александрович Олексій.


День пам'яті героїв Крут

 
"Сніги, сніги... Вихрить завія.
Над Києвом вітрюга віє,
Мов дихає пітьма сторіч...
Та світиться майдан Софії –
Юнацтво, сповнене надії,
Іде до Крут в січневу ніч..."
 
М.Щербак

____29 січня - річниця бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
____З 28 по 30 січня в бібліотеці колегіуму «Елінт» експонується  ілюстративно-документальна викладка літератури «Пам'ятаємо про Крути», яка висвітлює важливі факти того трагічного дня.
____Для користувачів бібліотеки була цікавою та змістовною  інформаційна година «Під Крутами пішли в безсмертя», під час якої завідуюча бібліотекою Пригаро С.Д.  розкрила суть і причини трагедії під Крутами, бібліотекар Крилова Т.Б. зробила огляд  літератури про подвиг юних героїв. Учні переглянули відео про ті жахливі події, що відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути.
____Віримо, пам’ять про героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. А їхній подвиг буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину!


День Соборності України
та День Автономної Республіки Крим

21 січня 2020 року на базі Запорізького колегіуму «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області   відбувся урочистий захід щодо відзначення
Дня Соборності України та Дня Автономної Республіки Крим

Презентація заходу


Свято Василя і Маланки

Вітаємо усіх зі святом Василя і Маланки!

Колегіанти вдячні всім акторам за чудові персонажі, прекрасне виконання «Щедрика» та побажання тепла в серці, добра в душі та здоров’я для всієї родини.


Святкування Нового року у Запорізькому колегіумі «Елінт»

18-20 грудня у колегіумі «Елінт» відбулися новорічні свята:

  1. «Таємниче зникнення»  - вистава для 1-5 класів ,
  2. «Новорічний переполох» - квест  для 6-7 класів,
  3. «Новий рік по…»  - Новорічна програма для  8-11 класів.

Задоволення від свята та незабутні враження отримали всі: і учасники, і глядачі.


Велика подяка учням і батькам за участь у конкурсі "Прикраса для новорічної ялинки"

Фотоальбом ялинкових прикрас

Списки учасників


День Збройних Сил України

У п’ятницю, 6 грудня, українці  відзначають  День Збройних Сил України.
  У Запорізькому колегіумі “Елінт” пройшли зустрічі з військовими ЗСУ. До школи завітали наші випускники-воїни, батьки колегіантів, які проходять службу  в Збройних Силах України. Учні уважно слухали розповіді, задавали цікаві питання солдатам. На добру згадку гості отримали невеликі сувеніри, зроблені руками колегіантів, та квіти.

Фотоальбом


Всесвітній день української хустки

У суботу, 7 грудня 2019 року, відзначатимуть Всесвітній День української хустки. Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

У  п’ятницю 6 грудня 2019 року в Запорізькому колегіумі «Елінт» учні, педагоги , бібліотекарі та “Пресцентр” організували свято. Учні  із українськими хустками водили хороводи та співали пісні.
Сподіваємося, що День української хустки  стане ще однією доброю традицією нашого колегіуму, і наступного року  до нас приєднаються ще більше учасників!

Фотоальбом


Проєкт з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Вчителі колегіуму (Мазакова О.А., Чебикіна С.П., Лихолай О.С., Сергієнко Г.О.)  беруть активну участь у реалізації проєкту з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». 
    Виконується проєкт Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Навички з медіаграмотності інтегруються у такі предмети: українська та світова історія, українська мова та література, мистецтво. Ключовим під час уроків з української мови та літератури стає робота з текстами: тренують вміння розрізняти стиль, аналізувати тези, медіатексти, визначати лінгвістичні маніпуляції. На уроках  мистецтва увага концентрується  на візуальному контенті: як тут автори можуть маніпулювати емоціями, змінюючи ракурси висвітлення подій, чи використовувати для цього музику.

Фотоальбом

 


День української писемності

14 листопада 2019 року проведено спільне засідання центру «Інтелект», УНТ, літературної студії «Пролісок» (керівник Люта Л.І.) та кафедри вчителів української філології, присвячене Дню української писемності. Учні наукового товариства презентували літературний огляд творчості Ліни Костенко, свої дослідження з історії України в народних думах та піснях, здобутки українського професійного театру корифеїв. Звучали поетичні рядки про Україну, рідну мову, захисників України, які написали учні літературної студії «Пролісок».


Фотоальбом


Інтерактивний урок з профілактики та протидії булiнгу

У понеділок 11 листопада 2019 р. проведено інтерактивний урок #СтопБулінг для вихованців Запорiзького колегiуму «Елiнт». Разом із суддею Комунарського районного суду м. Запоріжжя Марією Дмитрієвою та головним спеціаліст Комунарського районного суду м. Запоріжжя Юлією Мухіною в цiкавiй інтерактивній формі розповіли дітям про: • поняття, ознаки та відповідальність за вчинення булінгу; • види, передумови та причини виникнення булінгу; • механізм дій при виникненні булінгу. Окремо фахівці наголосили на такому різновиді булінгу як #Кібербулінг, надали роз’яснення з безпечного користування соціальними інтернет мережами. Додатково було вказано на актуальних питаннях в рамках кампаній Міністерства юстиції України: #ВідповідальнеБатьківство; #ЧужихДітейНеБуває; #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду; #ЯМаюПравоБутиПрисяжним.

Фотоальбом


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Вже стало традицією в Запорізькому колегіумі «Елінт» 8 листопада збирати разом учнів, батьків, педагогів та всіх небайдужих до рідної мови в шкільній бібліотеці та кабінетах української мови, щоб написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Диктант «Від бересту – до "цифри"» читав Олександр Авраменко. У цьому році нас чекала несподіванка: в тексті було кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Фотоальбом


Вітаємо команду колегіуму "Елінт"

Вітаємо команду колегіуму "Елінт" з почесним ІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів "Cool Games". Дякуємо вчителю фізичної культури Терчиєвій С.В. за підготовку команди та сумлінне виконання професійних обов'язків.


До Дня захисника України

11.10.19 у колегiумi "Елiнт" пройшла акцiя до Дня захисника Украiни. Колегiанти з великою вдячнiстю передали воiнам привiтання, листiвки, смаколики, лiки та речi першоi необхiдностi. 12.10.19 Lо Дня захисника України та Дня козацтва хлопці 7-8 класів колегіуму "Елiнт" продемонстрували свій бойовий та незламний дух змагаючись у квесті "Пропала булава". Всi учасники показали знання козацьких законiв i традицiй. Перемогу здобули команди 7-Г та 8-В класiв.

День працівників освіти В Запорізькому колегіумі "Елінт" уже стало традицією відзначати День учителя. У п'ятницю 04.10.19 шкільні родини вітали педагогів зі святом. Учні-журналісти шкільної газети "Елінт" підготували спецвипуск, присвячений нашим улюбленим учителям. Діти написали слова вітання для педагогів школи, а після уроків - святковий концерт, на якому були жарти, комічні сценки, пісні та танці. Святкові привітання та дружня атмосфера підняли настрій усім присутнім!

Фотоальбом>


 


Стоп булінг

Стоп Булінг – В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу 20 вересня 2019 року партнерами Головного територіального управління юстиції, а саме викладачами Запорізького колегіуму «Елінт» проведений тематичний урок. Учням розповіли про поняття булінгу, його види, як його розпізнати, що робити, якщо вони стали свідком або жертвою цього явища. Було переглянуто декілька відеороликів, в яких розповідається про шкільний булінг та надано друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проєкту. Учні з захопленням взяли участь в обговорені цієї теми, дізналися про закон, де закріплено поняття булінгу та відповідальність за його вчинення. Також учням була надана інформація про всі необхідні контакти куди можна звернутися за допомогою.


День здоров’я

Свято День здоров’я – Вже стало традицією в Запорізькому колегіумі «Елінт» у перший тиждень
навчання проводити День здоров’я.
5- 6 вересня 2019 року учні колегіуму, батьки, вчителі разом із
задоволенням беруть участь у спортивних конкурсах та естафетах,
змагаються в спритності, силі та витривалості. У цьому році популярними
були такі конкурси: реслінг, перетягування канату та танцювальний марафон.
Всі отримали позитивні емоції та смачні подарунки – яблука!


Інтерактивна зелена зона

У понеділок 02.09.19 р. у Запорізькому колегіумі «Елінт» відкрито інтерактивну зелену зону. ЇЇ колектив отримав за перемогу (ІІІ місце) у проекті «Екошкола #зелений». 
Під час урочистостей до колегіантів з вітальним словом та побажаннями подальшої плідної співпраці звернувся керівник проекту Сергій Ільченко.
Дякуємо ГС «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ» за яскравий початок навчального року та цінний подарунок!

Відео

Новини


День знань

Свято Першого дзвоника – нова сходинка шкільного життя. У 2019 р. з початком навчального року колектив Запорізького колегіуму «Елінт» привітав начальник відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов і порадував цінним подарунком. 
Від металургійного комбінату навчальний заклад отримав настільний футбол. 
Дякуємо керівництву ПАТ «Запоріжсталь» за підтримку та спонсорську допомогу.

Відео


Шановні одинадцятикласники!

Для розширення курсу «Інформатика» Вам для навчання пропонується перелік Вибіркових модулів. Ознайомтеся з назвами модулів та тем, що в них входять. В анкеті, відповідно до ваших інтересів, нахилів, потреб, виберіть два модулі по 35 годин або три (один-35 годин і два по 17 годин) модулі.


Увага!

Запорізький колегіум «Елінт» здійснює набір учнів у профільні 8 класи: філологічний та біологічний.
Звертатися за телефонами: 707- 50 -13, 286-27-13.


Флешмоб до Дня Незалежності

#Українаназавжди #foreverUkraine #УДЦНПВ

Відео "Флешмоб до Дня Незалежності"


Список літератури:
Що читати влітку учням 5-11 класів


Увага !
У колегіум "Елінт" потрібен
вчитель німецької мови та математики.

Телефон для довідок 707-50-13


Англомовний майданчик для учнів 6-Д і 8-х та навчальна практика 10-х класів

З 27.05 по 07.06.19 р. у Запорізькому колегіумі «Елінт» працював англомовний майданчик денного перебування з метою підвищення та популяризації англійської мови і корекції знань учнів 6-Д та 8-х і 10-х класів.
Протягом двох тижнів відвідувачі англомовного майданчика стали учасниками різноманітних тренінгів, лексико-граматичних ігор, авторами навчальних англомовних проектів, акторами під час інсценування казок та ін. Десятикласники поєднали вивчення англійської мови з навчальною практикою. Вони поглибились у вивчення профільних предметів та стали учасниками профорієнтаційних заходів. Старшокласники відвідали ТОВ "Видавничий будинок "Кераміст", ЗАЕС у м.Енергодар, Запорізький Міжнародний Інвестиційний Екофорум – 2019 та Запорізький міський ботанічний сад.
Педагогічний колектив колегіуму «Елінт» організував співпрацю з відділом документів іноземними мовами Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.М.Горького. Педагоги разом з колегіантами відвідували інформаційний центр «Вікно в Америку». Бібліотекарі запропонували учасникам англомовного майданчика численний репертуар настільних ігор, які були не тільки захоплюючими, але й сприяли вивченню англійської мови. Для учнів 10-х організували екскурсію по бібліотеці, ознайомили з алгоритмами пошуку інформації.

Фотоальбом 1

Фотоальбом 2

Відео

 


 

Шановні батьки майбутніх першокласників
Запорізький колегіум «Елінт» оголошує початок набору
до 1-х класів 2019-2020 н.р.

з  25.04.2019 по 31.05.2019 р.
здійснюється прийом документів для зарахування дітей до 1-их класів у робочі дні з 10.00 до 16.00 у лекційній залі.
          (12.30-13.00 обідня перерва)

Документи, необхідні для зарахування дітей у 1-ші класи, готуйте заздалегідь:


Сходження до Олімпу

Вітаємо дівчат і вчителів-наставників із визначною перемогою (ІІІ місце) у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (м. Київ):
Петрову Олесю, ученицю 9-В класу, наукова дисципліна – фізика (вчитель Гуляєва Тетяна Василівна) та Кільову Ольгу, ученицю 11-Б класу, наукова дисципліна – біологія (вчителі): Бозаджиєва Юлія Олександрівна, Новосад Наталія Василівна). Так тримати!


Колегіум «Елінт» - фіналіст програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів!»

16 травня в м.Києві будемо боротися за перемогу. Дякуємо ВСІМ, хто долучився до активностей та підтримував проект протягом навчального року.
Разом ми – сила!


#HealthySchools_UA


Акція «Великодній кошик солдату»

26 квітня 2019 року у колегіумі пройшла акція «Великодній кошик солдату». Силами учнів та батьків колегіуму було зібрано до Великоднього кошику пасхальні куличі, солодощі, чай, кава, сік, засоби особистої гігієни, побутова хімія тощо.Сподіваємось, що на передовій захисники Вітчизни відчують теплоту та небайдужість наших сердець та відсвяткують Великдень із почуттям присутності духу родини!


Свято "VIVAT, інтелект - 2019"

Наукові відкриття, спалахи геніальної думки, власні досягнення - це не випадковість і не сліпа удача,а результат кропіткої, тривалої, іноді виснажливої праці. Девіз нашого свята "Від мудрих дітей - до мудрих людей". Адже коли в колегіумі навчаються саме ті діти, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю.


Фотоальбом


Екологічна акція «GreenDay»

У вівторок 09.04.19 р. у Запорізькому колегіумі «Елінт» відбувся заключний етап екологічної акції «GreenDay». Вона проходила в рамках ІІ етапу пізнавально-екологічного проекту «Екошкола» від Громадської спілки «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ».
На святі були присутні почесні гості:
1. Керівник Громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя», молодіжний мер міста Ільченко Сергій Володимирович
2. Голова Запорізької обласної студентської ради Кабанова Катерина
3. Представник Громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Гужва Ангеліна
4. Декан біологічного факультету ЗНУ, доктор фармацевтичних наук, професор Омельянчик Людмила Олександрівна
5. Кандидат біологічних наук, доцент, викладач біологічного факультету ЗНУ Новосад Наталія Василівна

Під час заходу відведено підсумки проробленої роботи, зроблено фінальні штрихи на шкільних клумбах, а також долучено всіх бажаючих до майстер-класів та ігор екологічного спрямування.

Завдяки злагодженій роботі учнів, батьків та педагогів було:
• висаджено на клумби колегіуму «Елінт» 23 туї, 1 ялинку, 200 саджанців самшиту, 27 кущів троянд, понад 10 кущів ялівця та ще понад 10 різновидів трав’яних рослин;
• проведено челендж «Посади дерево свого класу/родини»;
• висаджено 5 саджанців від 700-річного Запорізького дуба, які подарував колегіуму колектив біологічного факультету ЗНУ;
• виготовлено та встановлено 17 шпаківень;
• організовано шкільний конкурс «Збери соснові шишки» та зібрано майже 725 кг соснових шишок, з яких отримано 47 мішків соснової мульчі.

Фотоальбоми:


Конкурс «Збери соснові шишки»


Екологічна акція «Green Day» (підготовчий етап)


Екологічна акція "GreenDay" (суботник 09.04.19)
Конкурс «Кращий колегіант року»

Щороку у колегіумі «Елінт» відбувається конкурс «Кращий колегіант року», в якому учні 5-11 класів мають змогу продемонструвати свою ерудицію, знання, майстерність слова та творчі здібності.
Учасники наполегливо виборюють право на перемогу, дивуючи аудиторію не тільки інтелектуальними здібностями, а й активною життєвою позицією, творчими ідеями та талановитими виступами.
У нелегкій боротьбі призові місця посіли такі учні:
- серед учнів 5-8 класів: I - Крячко Ананстасія (6-Б); II - Тихомирова Єлизавета (8-В); III - Миронюк Маріам (5-Г).
-серед учнів 9-11 класів: I - Манько Олександра (10-Б); II - Зеленська Катерина (11-Б); III - Жалій Григорій (9-В).


Спільне засідання центру “Інтелект”, УНТ та кафедри вчителів української словесності на тему
“Письменники України - лауреати Шевченківської премії

20 березня 2019 року  в Запорізькому колегіумі “Елінт” відбулося спільне засідання центру “Інтелект” (куратор Люта  Людмила Іванівна), УНТ та кафедри вчителів української словесності на тему “Письменники України - лауреати Шевченківської премії”.
Учні 11-х класів презентували свої дослідження  щодо творчості Ліни Костенко, Василя Симоненка, Григора Тютюнника, Василя Стуса.


Конкурс-огляд агітбригад «Ми за здоровий спосіб життя»

19 березня в колегіумі Елінт відбувся конкурс шкільних агітбригад «За здоровий спосіб життя». У цьому році між собою змагалися агітбригади 6-7 класів. Різноманітність назв, створені власноруч сценарії, динамічні виступи – все налаштовувало на позитивний настрій заходу.
Агітбригади 6-7 класів в цьому році вперше брали участь у змаганнях такого формату, але глядачі помітили не аби який потенціал. В цій віковій групі перемогу здобула команда «Формула здоров'я» 7-В класу.

Журі відмітила високий рівень підготовки команд, відповідальне ставлення учнів, подякувала класним керівникам.


Всеукраїнський конкурс "Ярмарок ідей: транспорт майбутнього"

У місті Дніпро відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу "Ярмарок ідей: транспорт майбутнього". Юлія Баженова посіла I місце в номінації "Альтернативний траспорт", керівник Кваша Людмила Володимирівна.


Всесвітній день поезії

21 березня 2019 року, у Всесвітній день поезії, у Запорізькому колегіумі «Елінт» в теплій та дружній атмосфері  проведено   літературну зустріч «Джерело творчості» із письменником рідного краю, громадським та літературним діячем Григорієм Івановичем Лютим та обдарованими учнями – переможцями літературного конкурсу авторської дитячої  і юнацької поезії  та  прози «Я – за єдину Україну!»
У літературному колі звучали українські народні пісні, пісні на слова Г.Лютого. Перед присутніми  виступила бібліотекар Запорізького колегіуму «Елінт» Крилова Т.Б. з тематичною виставкою книг «Запоріжжя моє кохане». Учні Дніпровського району представили свої прозові та поетичні твори про Україну, рідну мову та Запоріжжя. Жвавим був діалог між учнями та поетом Григорієм Лютим: дітям цікаво було дізнатися про перші вірші Григорія Івановича , про кохання,  про Запоріжжя та школу, чи користується поет сучасними гаджетами,  про плани на майбутнє …
Ведучими на святі були учні Запорізького колегіуму «Елінт» та вчитель української мови та літератури Муковоз Олена Іванівна.

Захід проведено з метою підтримки творчості  обдарованих дітей та  учнівської молоді Дніпровського району, сприяння подальшого розвитку літературного мистецтва серед молоді.


Свято “Сонячних квітів”

5 березня у Запорізькому колегіумі “Елінт” було проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» - 2019р.(координатор гри Муковоз О.І.)

Ця гра є дуже популярною в Україні. Щорічно в ній беруть участь учні з усіх областей України .До участі у грі учнів 2-10 класів спонукала допитливість, а найголовніше - бажання пізнати нове. Весело та завзято, із захопленням та задоволенням учні шукали правильні відповіді, наче пелюсточки соняшнику.

Кожен учасник гри зумів розкрити свої здібності,ерудицію й кмітливість.


Пам'яті Героїв Небесної сотні присвячується

20 лютого в актовій залі колегіуму пройшли лінійки серед 8-11 класів, присвячені Небесній сотні. В пам'ять про тих, хто 5 років тому загинув на Майдані учні колегіуму присвятили виставу "Шлях до життя" за твором "Тигролови" І. Багряного, в якому головний герой, як і герої нашого часу, любив свою Батьківщину, боровся за своє щасливе життя і мріяв повернутися на свою українську землю.


У В А Г А !
З метою збереження здоров'я учасників навчально-виховного процесу
у колегіумі оголошено карантин
з 13.02.2019 р. по 19.02.2019 р.

Адміністрація колегіуму «Елінт»


Районний семінар для працівників шкільних бібліотек Дніпровського району

31 cічня 2019 року у приміщенні бібліотеки відбувся районний семінар для працівників шкільних бібліотек Дніпровського району.
Тема семінару: «Застосування векторної  моделі діяльності шкільної бібліотеки для популяризації  бібліотечно-бібліографічних знань та розвитку соціалізації учнів в умовах інтеграційного освітнього середовища»
Завідуюча бібліотекою Пригаро С.Д., ознайомила колег із досвідом роботи з данної теми. Навела практичні приклади з використання сучасних форм і методів роботи, які сприяють  організації освітнього процесу та вимагають від бібліотекарів високого професіоналізму, готовності до інновацій, вміння розвивати та підтримувати інформаційні компетенції користувачів бібліотеки.
Бібліотекар Крилова Т.Б. провела екскурсію бібліотекою зі змістовною розповіддю про використання методу зонування в межах шкільної бібліотеки колегіуму «Елінт».


Зупинимо булінг разом

Фесенко Ю.В - головний державний виконавець відділу управління юстиції у Запорізькій області, Половніков Р.С - старший державний виконавець відділу управління юстиції у Запорізькій області, Зюбрицький А.В - державний виконавець управління юстиції у Запорізькій області провели бесіду з вчителями колегіуму Елінт "Зупинимо булінг разом!", на якій були обговорені питання: як захистити свої права та права дитини, якщо інші діти мають агресивні нахили.

Додаткові матеріали


Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади директора Запорізького колегіуму «Елінт»
Запорізької міської ради Запорізької області

Протокол №2

Протокол №3


Форма для відправлення фото на конкурсЗарахування дітей до 1-их класів

здійснюється  відповідно до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти », затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки України № 367 від16.04.2018 р.

Інформація зарахування до 1-их класів


Запорізький колегіум «Елінт» запрошує вчителів англійської мови:
вакансія – 25 год./тиж., 1-5 класи, з 15 квітня 2019 р.

телефони для довідок: 707- 50 -13, 286-27-13 
Чекаємо Вас у нашому колегіумі!


Перший турнір  любителів кубика Рубіка

31.01.2019 року  в Запорізькому колегіумі «Елінт»  за ініціативою педагогів,  батьків та колегіантів проведено Перший турнір  любителів кубика Рубіка, який об’єднав учнів 2-11 класів.
Учасники змагалися в швидкості , щоб зібрати головоломку. Конкурсанти отримали призи та подарунки.
Переможцями турніру стали  Зуденко Дмитро (5-А), Литвин Ярослав (6-В), Горевий Дмитро (4-Г), Дундаков Дмитро (8-В), Сежченко Олександр (7-Б).

Фотоальбом


Захід з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗНР

Державне свято День Соборності України учні нашого колегіуму відзначили урочисто та патріотично. Під час лінійки 22 січня 2019 року учні паралелі 6-их класів згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
Артюшенко Вікторія разом з вихованцями Музичної школи №5 розповіла, що сила нашої держави в єдності українських земель.


 Старт конкурсу «Мій здоровий ланч*» в рамках програми
«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

15 січня 2019 року розпочинається конкурс «Мій здоровий ланч». Школярі мають змогу розробити власні рецепти корисного перекусу, відзняти про них відео та отримати призи. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно бути учнем чи ученицею закладу загальної середньої освіти, що долучився до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», розробити рецепт здорового ланчу, який можна брати до школи, відзняти відеоролик та заповнити за посиланням з 15 по 30 січня 2019 року.

Переможці конкурсу будуть оголошені 12 лютого 2019 року на сайті Програми у розділі «Новини» та на офіційній сторінці у Facebook. Призери будуть обрані у трьох вікових категоріях: учні 1-4 класів, 5-9 та 10-11 класів. Автори найкращих робіт отримають ланчбеги та ланчбокси, щоб здорові ланчі завжди були під рукою.

Читати більше інформації


Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу
на посаду директора Запорізького колегіуму "Елінт"

Протокол №1
Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу
на посаду директора Запорізького колегіуму "Елінт"
Запорізької міської ради Запорізької області

 


Архів 2017-2018 н.р.

Архів 2015-2016 н.р.

Архів 2013-2014 н.р.

Архів 2010-2012 н.р.