:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

2008-2009 навчальний рік:


Переможці ІІ районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика:

Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Михайловський Ярослав 9-А
І
Люта Л.І.
2 Лупинос Анастасія 8-Б
ІІ
Нікітіна Л.Ф.
Мясищева О.В.
3 Корицький Олексій 3-Б
ІII
Повища Ю.І.
4 Вітковська Юлія 10-Б
ІІI
Нікішина Т.В.
Мазакова О.А.


Переможці конкурсу тематичних робіт молодих журналістів:

Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Номінація Наукові керівники
1 Пархоменко Олена 10-А
І
"Жах, який не має повторитись" Нікішина Т.В.
2 Абрамов Дмитро 10-А
ІIІ
"65-річниці присвячується" Нікішина Т.В.
3 Фоменко Ігор 11-А
ІIІ
"65-річниці присвячується" Нікішина Т.В.


Переможці Всеукраїнського колоквіуму "Космос. Людина. Духовність":

Прізвище, ім’я переможця Секція Клас Місце Наукові керівники
1 Дмитриченко Олег Крізь простір і час11-В
ІІ
Коротка О.Б.
Чечонкіна О.В.
2 Задорожна Ярослава Лицар духу 10-Б
ІІ
Чечонкіна О.В.
3 Рябенко Катерина Крізь простір і час 10-Б
ІІI
Чечонкіна О.В.


Переможці у Всеукраїнському конкурсі учнів та студентів Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузіря":

Прізвище, ім’я переможця Секція Клас Місце Наукові керівники
1 Дмитриченко Олег Програмування та обчислювальна техніка11-В
ІІI
Коротка О.Б.
Чечонкіна О.В.
2 Задорожна Ярослава Історія розвитку авіації та космонавтики 10-Б
ІІI
Чечонкіна О.В.


Переможець обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика:

Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Михайловський Ярослав 9-А
І
Люта Л.І.


Переможці конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої":

Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Номінація Наукові керівники
1 Сюндюкова Аліна 11-А
І
поезія та проза Нікішина Т.В.
2 Кизима Анастасія 10-А
І
поезія Нікішина Т.В.
3 Христенко Марія 11-Б
ІІ
поезія Нікішина Т.В.
4 Очинська Ганна 11-В
ІІI
поезія Нікішина Т.В.
5 Фролова Христина 11-А
ІІI
поезія Нікішина Т.В.


Переможець Всеукраїнського збору юних техніків, винахідників та раціоналізаторів у м.Київ:

Прізвище, ім’я переможця Секція Клас Місце Наукові керівники
1 Дмитриченко Олег Інформаційні та комунікаційні технології11-В
ІІ
Коротка О.Б.


Агітбригада:


1. Коломоєць Юлія 10-Б.
2. Сущевська Юлія 10-Б.
3. Шишлик Зоряна 8-А.
4. Головань Микола 9-А.
5. Харченко Максим 6-Г.
6. Луценко Тетяна 8-Б.
7. Швидка Ганна 8-Б.
8. Савенко Ілона 10-А.
9. Черниш Катерина 8-А.

Кращий колегіант року:


1. Ємельянова Анна 11-Б.
2. Швидка Анна 8-Б.
3. Кутуєва Поліна 4-В.

Призери районних ігор «Що? Де? Коли?»

Старша група:
1. Савенко Ілона 10-Б.
2. Руденко Марія 10-А.
3. Малик Владислав 10-Б.
4. Талан Маргарита 10-А.
5. Стасик Антон 10-А.
6. Скомороха Дар’я 10-А.

Молодша група:
1. Редько Аліна 9-Б.
2. Брагіна Богдана 9-Б.
3. Задорожній Євген 9-Б.
4. Терещенко Ольга 9-Б.
5. Швидка Анна 8-Б.
6. Баклаженко Вікторія 9-Б.

Ведучі року:


1. Зубрицький Олексій 11-В.
2. Несукай Ельвіра 11-В.
3. Бабіч Марія 11-А.

Призери пісенного конкурсу «Запоріжжя моє, кохане»:


1. Шостов Іван 5-Г.
2. Реніна Олександра 1-А.

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму