:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

2016 – 2017 навчальний рік


Склад учнівського наукового товариства

Президент УНТХмара Владислав (10-В)
Голова УНТВостріков Максим (10-В)
Голова центру «Інтелект» – Саліхова Катерина (10-А)
Голова літературної студії «Пролісок» – Вакшина Софія (10-А)


Члени наукової ради УНТ

Секція української мови та літератури – Стовбира Анастасія (10-В)
Секція російської мови та світової літератури – Васильєва Дарина (11-А)
Секція англійської мови – Кушпіт Дар'я (10-А)
Секція німецької мови – Бабіч Діана (9-В)
Секція історії – Малик Ілля (11-Б)
Секція правознавства – Мартинюк Поліна (10-В), Лісенко Катерина (11-А)
Секція математики та інформатики – Карасьов-Калашник Роман (11-Б), Панайотова Христина (11-Б)
Секція хімії – Прокопчук Максим (10-В)
Секція фізики й астрономії – Середа Арсен (10-В), Шопова Злата (9-В)
Секція біології  – Кільова Ольга (9-А)
Секція географії – Вільяльд Надія (9-В)
Секція мистецтвознавства – Полюшко Валерія (10-А)
Секція обслуговуючої праці – Паламарчук Ірина (10-А)
Секція фізичної культури –Терчиєв Теймур (10-А)

Рада колегіантів 2016-2017 н. р.

Голова Ради колегіантів:

Кравцов Влад

9-В

Заступник РК:

Новотарський Микола

10-А

Президент УНТ:

Хмара Владислав

10-В

Голова УНТ:

Востріков Максим

10-В

«Інтелект»

Саліхова Катерина

10-А

«Дисципліна і порядок»

Варданян Нуне

9-В

«Добротворці»

Кільова Ольга

9-А

Заступник:

Тищенко Ганна

7-А

Заступник:

Дудавський Володимир

8-В

«Дозвілля»

Прокопенко Ліана

9-А

Заступник:

Тимченко Аліна
Тимченко Катерина

 

«Моя земля»  

Духмін Данило

10-В

«Спортивний»

Терчиєв Теймур

10-А

«Медичний»

Каплаушенко Григорій

10-А

Заступник:

Нетяга Влада

10-А

«Еколог»

Веретеніна Наталія

9-В

«Пресцентр»

Авраменко Катерина

9-В

Заступник:

Давиденко Таісія

9-В

«Психолог»

Переяслова Єлизавета

8-Б

Архів новин

 

Блоги центрів самоврядування:


25.01.2014 в колегіумі пройшов міський майстер-клас "Шкільний сайт, як форма організації учнівського самоврядування"

Матеріали майстер-класу:

Фотозвіт


 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму