:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Творчі конкурси
2010-2011 навчальний рік

Переможці ІІ (районного) етапу
Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
у 2010-2011 навчальному році


П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

  •  

Паранько Ольга

9-А

ІІ

Мазакова О.А.

  •  

Ільяшенко Олександр

7-А

ІІІ

Обелець Л.А.

  •  

Духмін Данило

4-В

ІІІ

Климова В.В.

Переможці ІІ (районного) етапу
Міжнародного конкурсу з української мови та літератури
 імені Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

  •  

Романова Анна

8-А

І

Обелець Л.А.

  •  

Лупинос Анастасія

10-А

І

Біленко Т.Г.
Муковоз О.І.

Переможці міського конкурсу
«Літературна перлина-2010»

П.І.Б. переможця

Клас

Керівник

  •  

Лупинос Анастасія

10-А

Біленко Т.Г.
Муковоз О.І.

  •  

Романова Анна

8-А

Обелець Л.А.

  •  

Павленко Ксенія

9-А

Мазакова О.А.

Переможці районного етапу
Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

Номінація «Література»

  •  

Романова Анна

8-А

ІІ

Обелець Л.А.

  •  

Павленко Ксенія

9-А

ІІ

Мазакова О.А.

  •  

Шаталова Альона

6-А

ІІІ

Чебикіна С.П.

  •  

Калашникова Аліна

6-А

ІІІ

Чебикіна С.П.

Номінація «Історія України і державотворення»

  •  

Гайдамащук Інна

9-А

І

Космина Н.К.

  •  

Редько Аліна

11-А

ІІ

Аворник Л.І.

 

Переможці районного конкурсу
«Найкращий читач України»

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

  •  

Алексєєв Андрій

6-Б

І

  •  

Алексєєв Антон

6-Б

І

  •  

Дмитриченко Володимир

7-В

І

Переможці районного етапу
 міського конкурсу «Екологічний вектор»

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

Номінація «Презентація»

  •  

Зазимко Олексій

9-В

І

Бозаджиєва Ю.О.

  •  

Петрик Дмитро

9-В

І

Бозаджиєва Ю.О.

  •  

Шендрик Олена

9-В

І

Бозаджиєва Ю.О.

  •  

Третяк Альона та
Деменко Маріанна

9-В

І

Бозаджиєва Ю.О.

Реферат

  •  

Молодиченко Єлизавета та Книш Олена

7-А

І

Бозаджиєва Ю.О.

Плакат

  •  

Шостов Лука

7-Б

І

Бозаджиєва Ю.О.

  •  

Гусєва Марина

7-Б

І

Бозаджиєва Ю.О.

  •  

Головачов Данило

6-В

ІІ

Зуй Н.Я.

  •  

Зоріна Ангеліна

5-А

ІІ

Зуй Н.Я.

В номінації для вчителів
«Розробка позакласного заходу»
 Бозаджиєва Юлія Олександрівна
(І місце)

Переможців обласного етапу
конкурсу «Космічні фантазії»
за 2010-2011 н. р.


№ п\п

Прізвище, ім?я переможця

клас

місце

Науковий керівник

  •  

Барабаш Маргарита

10-Б

І місце

Чечонкіна О.В.

  •  

Хижняк Євгенія

10-Б

ІІ місце

Чечонкіна О.В.

  •  

Олійник Володимир

8-В

ІІІ місце

Чечонкіна О.В.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу
Міжнародного конкурсу з української мови та літератури
 імені Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

  •  

Романова Анна

8-А

І

Обелець Л.А.

  •  

Лупинос Анастасія

10-А

І

Біленко Т.Г.
Муковоз О.І.

Переможці обласного фестивалю «Віншуємо слово»,
присвяченому Дню рідної мови

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

  •  

Шостов Іван

7-Г

Диплом переможця

  •  

Бабченко Владислава

7-Б

Диплом переможця

  •  

Шишлик Зоряна

10-А

Диплом переможця

  •  

Павленко Ксенія

9-А

Диплом переможця

  •  

Пятко Анастасія

2-В

Диплом переможця

Переможці обласного етапу конкурсу читців

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

  •  

Шайтанов Олександр

8-А

Диплом переможця

  •  

Бондар Ганна

8-А

Диплом переможця

  •  

Головата Катерина

8-А

Диплом переможця

Переможці міського конкурсу
«Екологічний вектор»

П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

Номінація «Презентація»

  •  

Зазимко Олексій

9-В

ІІ

Бозаджиєва Ю.О.

Реферат

  •  

Молодиченко Єлизавета та Книш Олена

7-А

ІІІ

Бозаджиєва Ю.О.

  •  

Творча група учнів 9-х класів під керівництвом Бозаджиєвої Ю.О.

 

Призери

 

 

Переможці районного етапу
 інтелектуальної гри
«Що? Де? Коли?»
за 2010-2011 н.р.

№ п\п

Прізвище, ім'я переможця

клас

місце

 Молодша група

1.

Михайличенко Сергій

9-Б

ІІ місце

2.

Михайличенко Олександр

9-В

3.

Супоросов Гліб

9-Б

4.

Петрик Дмитро

9-В

5.

Олійник Володимир

8-В

6.

Харченко Максим

8-В

Старша група

1.

Задорожний Євген

11-Б

ІІ місце

2.

Редько Аліна

11-А

3.

Брагіна Богдана

11-А

4.

Швидка Анна

10-Б

5.

Терещенко Ольга

11-А

6.

Малишко Вероніка

10-А

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму