:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Творчі конкурси
2011-2012 навчальний рік

Переможці конкурсу "Жива планета" міського проекту "Екологічний вектор"

П.І. учня

клас

місце

вчитель

Шестов Лука

8-В

ІІІ

Бозаджиєва Ю. О.

Тимофеєва Настя

8-В

ІІІ

Щербина Катерина

10-А

ІІІ

В номінації «Проект – презентація»

П.І.Б. учня

Клас

Місце

Вчитель

Скарбова Анастасія

8-Б

І

Бозаджиєва Ю. О

Перепелиця Даша
Перепелиця Саша
Шашковська Катерина

10- А

І

Луценко Тетяна

10 –А

І

Савенко Анастасія

8-Б

ІІ

Глушкова Дарина

8-Б

ІІ

Голотін Єгор
Прокопенко Семен

8-В

ІІ

Сафророва Наталія

8-В

ІІ

Пругло Михайло
Михайличенко Олександр

10-Б

ІІ

 

Призери районного конкурсу «Що? Де? Коли?»
1місце

Старша група:

1. Михайличенко Олександр
2. Шатохін Данило
3. Швидка Анна
4. Малишко Вероніка
5. Пругло Михайло
6. Фефелов Микита

2 місце
Молодша група:

1. Олійник Володимир
2. Міненко Ольга
3. Харченко Максим
4. Дем’янов Максим
5. Булат Кирило
6. Довжик Кирило

3 місце
Молодша група:

1. Небаба Максим
2. Ільяшенко Олександр
3. Лісунов Михайло
4. Алексеєв Антон
5. Алексеєа Андрій
6. Канигін Богдан

Переможець II (районного) етапу конкурсу
 «ВІДГУК НА СУЧАСНУ ПРОЧИТАНУ КНИГУ»

 


П.І.Б. переможця

Клас

Місце

Керівник

  •  

Липка Дар'я

6-В

ІІ

Муковоз О. І.

Переможець III(обласного) етапу
ХІІ Міжнародного конкурсу
з української мови ім. П. Яцика


№ п\п

Прізвище, ім'я переможця

клас

місце

Науковий керівник

11 класи

1

Лупинос Анастасія 

11-А

IІ місце

Біленко Т.Г.

 

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу
ХІІ Міжнародного конкурсу
з української мови ім. П. Яцика


№ п\п

Прізвище, ім'я переможця

клас

місце

Науковий керівник

Запрошення на ІІІ етап

4 класи

1

Бабіч Діана

4-Б

І місце

Єжак Т.М.

так

8 класи

1

Косяк Ірина 

8-А

ІІІ місце

Мазакова О.А.

 

11 класи

1

Лупинос Анастасія 

11-А

І місце

Біленко Т.Г.

так

 

 

 

 

 

 

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму