:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Творчі  конкурси 2016-2017 н.р

«Віртуальналабораторія з природничо-науковихдисциплін

Районний

конкурс

ІІ

Аяд Данило

10-Б

1

«Віртуальналабораторія з природничо-науковихдисциплін

Міський

конкурс

І

Аяд Данило

10-Б

 

Дружина юнихпожежників

Районний

конкурс

І

Аяд Данило

10-Б

«Козацький Гарт»

Районний

конкурс

ІІІ

АядДаніїл

10-Б

Проект «Екологічний вектор»

Районний

конкурс

ІІ

Еланська Лілія

6-Б

2

«Географіяукраїнськоїреволюції 1917»

Міський

конкурс

І

 

ШиверньоваАміна

10-Б

3

 

Творчі конкурси (образотворчемистецтво, декоративнее мистецтво) 2016-2017 н.р

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

ІІ

БайшаАнастасія

5-А

1

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

ІІ

Билан Настя

 

2

«КвітучаУкраїна»

Обласний

конкурс

ІІ

БіляєваДар'я

 

3

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

І

ВеретенінаНаталія

9-В

4

Дружина юнихпожежників

Районний

конкурс

І

ВеретенінаНаталія

9-В

«Екологічнаосвіта, як шлях до майбутнього»

Міський

конференція

І

ВеретенінаНаталія

9-В

 

«Мистецька пектораль"

Районний

конкурс

ІІІ

Гайдаш Катерина

7-Б

5

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

І, ІІ

Гайдаш Катерина

7-Б

«КвітучаУкраїна»

Обласний

конкурс

І

Гайдаш Катерина

7-Б

«Незалежна і єдина будь навікиУкраїни»

Обласний

конкурс

ІІІ

ГоловатенкоАнастасія

7-Г

6

«КвітучаУкраїна»

Обласний

 

ІІІ

Давиденко Ксенія

6-В

7

 "Космічніфантазії"

Обласний

конкурс

ІІІ

Демченко Дарина

6-А

8

«Обери життя» (малюнок, плакат)

Районний

конкурс

ІІІ

Жирова Євгенія

5-Б

9

"Місто Z"

Міський

конкурс

І

Журба Аліна

10-Б

10

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

І, ІІ

Клименко Аліса

10-Б

11

"Місто Z"

Міський

конкурс

ІІ

Клименко Аліса

10-Б

«Незалежна і єдина будь навікиУкраїни»

Обласний

конкурс

ІІІ

Кованько Анастасія

7-Б

12

Міський  проект «Екологічний вектор» «Зелена хвиля»

Районний

конкурс

ІІ

Кованько Анастасія

7-Б

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

І

Колеснік Анастасія

8-Б

13

«Обери життя» (малюнок, плакат)

Районний

конкурс

І

Коровіна Ксенія

7-В

14

«Обери життя» (малюнок, плакат)

Районний

конкурс

І

Полова Софія

7-А

15

«КвітучаУкраїна»

Обласний

конкурс

ІІІ

Романюк Дарія

7-В

16

«Творчіконкурси «Сам собірятівник»

Районний

конкурс

І

Сарачевська Валерія

5-А

17

«КвітучаУкраїна»

Обласний

конкурс

ІІІ

Тищєнко Анна

7-А

18

"Знай, люби свій край"

Районний

конкурс

І

Тищєнко Анна

7-А

«Берегиня роду»

Обласний

конкурс

І

Ярмолович Ярослава

5-А

19

 

Мовні конкурси 2016-2017 н.р

"Квітневідзвони"

міський

конкурс

ІІ

Біленко Зоряна

2-В

1

Об'єднаймося, братимої» (література)

Районний

конкурс

ІІІ

Мазаков Дмитро

7-А

2

«Ми за єдинуУкраїну»

Районний

конкурс

ІІ

Мазаков Дмитро

7-А

Конкурс «Що я знаю про  пожежника-рятівника» (літературнийтвір)

Районний

конкурс

ІІ

Марковська Валерія

5-Б

3

"Квітневідзвони"

міський

конкурс

призер

Марченко Дарина

7-Г

4

Конкурс «що я знаю про  пожежника-рятівника»

Районний

конкурс

ІІІ

Ревуцький Данило

7-В

5

«Творчіконкурси «Сам собірятівник»

Районний

конкурс

І

СарачевськаВалерія

5-А

6

Об'єднаймося, братимої» (література)

Районний

конкурс

І

Семененко Мар’яна

7-Б

7

 

 

Конкурс «Що я знаю про  пожежника-рятівника»

Районний

конкурс

І

 

Семененко Мар'яна

7-Б

Конкурс знавцівукраїнськоїмовиім. Петра Яцика

Районний

конкурс

І

Усова Світлана

 

4-Г

8

«Об'єднаймося, братимої» (історія)

Районний

конкурс

ІІІ

Шопова Злата

9-В

9

 

«Що? Де? Коли?» , «ДЮП» 2016-2017 н.р

Дружина юнихпожежників

Районний

конкурс

І

Давиденко Таісія

9-В

1

Дружина юнихпожежників

Районний

конкурс

І

Кравцов Владислав

9-В

2

Дружина юнихпожежників

Районний

конкурс

І

Прокопенко Ліана

9-А

3

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

ІІ

Єгоров Михайло

11-Б

4

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

І

Зубарєва Аріна

8-В

5

"Що? Де? Коли?"
Шахи

Обласний
Районний

конкурс

ІІІ
ІІ

Зубарєва Аріна

8-В

 

"Що? Де? Коли?"

Обласний

конкурс

ІІІ

Перов Іван

8-В

6

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

І

Перов Іван

8-В

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

ІІ

Моісеєв Ігор

11-Б

7

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

І

Орєшкіна Аріна

8-В

8

"Що? Де? Коли?"

Обласний

конкурс

ІІІ

Орєшкіна Аріна

8-В

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

ІІ

Середа Арсеній

10-В

 

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

І

Філімоненков Владислав

8-В

9

"Що? Де? Коли?"

Обласний

конкурс

ІІІ

Філімоненков Владислав

8-В

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

ІІ

Юхименко Анна

11-Б

10

"Що? Де? Коли?"

Районний

конкурс

ІІ

Якайтес Іполіт

11-А

11

 

 

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму