:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


:: про нашу школу


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації вчителів

      :: бібліотека
      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: історія колегіуму
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги

Пресцентр (шкільна газета)       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Сценарій конкурсно-розважальної програми „Валентин і Валентина”

Cвятково прибрана зала, повітряні кульки у вигляді сердець, на сцені гірлянда, стіннівки до Дня св. Валентина

Ведучий 1: Коли приходить день св.Валентина, у повітрі немов розчиняється романтика. У цей день закохані всього світу , щоб висловити свої почуття, надсилають одне одному поштові листівки ( Валентинки ) у формі сердечок, дарують червоні троянди. Головне - не забувати, що є на світі важлива, дорога для вас людина і привітати її.
Ведучий 2: Скільки цікавих легенд, віршів, романів та пісень написано про кохання! Воно буває різним і романтичним, трагічним, щасливим, взаємним, першим і останнім.
Ведучий 1: Воно крихке й тендітне. Тож бережіть своє кохання, розумійте , не ображайте один одного.
( Звучить пісня „Дует” у виконанні учениці 10 класу Христинко Марії ).
Ведучий 2: На телебаченні, будинках культури, на дискотеках в цей день проводяться конкурсні програми на зразок „Кохання з першого погляду”. Ми теж сьогодні зібрались на святкову розважальну програму „Валентин і Валентина”.
Ведучий 1: В програмі беруть участь 6 пар 10-11 класів. Глядачі приготували долоні і оплесками зустрічаємо конкурсантів.

2. Конкурс називається „Щасливе обличчя Валентина”. Як ви думаєте, яке воно? Зараз кожна пара отримає фломастери і папір. Вам треба намалювати половинку обличчя Валентина. Потім Хлопець і дівчина з’єднають половинки. Виграє та пара, у якої обличчя найкрасивіше і виглядатиме так, як ніби його малювала одна людина.

3. Існує така мудрість, що дівчина і жінка любить вухами. Уявіть собі ситуацію, що маєте 1 хвилину, щоб сказати дівчині комплімент. Конкурс „Комплімент „

4. Продовжуючи цю тему хочу сказати, що чоловік любить очима. Тому зараз хлопцям треба виконати доволі складне завдання. Сьогодні наші дівчата особливо чарівні, вони виглядають як принцеси на балу. І це не могли не помітити хлопці. я запрошую із різних пар дівчину і хлопця. Вони повертаються спинами. Хлопець відповідає на питання ведучої.

5. Конкурс „Знайти пару”. Ви, мабуть пам’ятаєте, що в давні часи в кожної дами був свій лицар. Зараз ви отримаєте картки, на яких написані імена Дам і Кавалерів. Поряд з цим ім’ям треба написати їх кохану або коханого. Наприклад: Золушка - Принц.

6. Кажуть, що в коханні іноді зайві слова. Наступний конкурс називається „Зрозумій мене без слів”. Хлопці запрошують дівчат на побачення жестами. Кожен отримує тему.

7. Конкурс „Принцеса на горошині”. Кожна дівчина сідає на стілець відчути відгадати скільки цукерок знаходиться в пакеті.

8. Після того, як Бог створив чоловіка він замислився, з чого створити жінку, якщо весь матеріал пішов на чоловіка? Але після коротких роздумів він почав створювати жінку з яскравих променів сонця, краси лебедя, грайливості кошеняти, граціозності газелі, величезної сили магніту, а ще красномовно висловлюватися і інколи своїми пестливими словами приспати пильність чоловіка. Тому наступний конкурс називається „Казки Шахерезади”

9. Завершує програму „Танцювальний марафон”. Під попурі мелодій всім парам одночасно треба на майданчику показати свою майстерність.
Журі підводить підсумки и нагороджує переможців.

Сценарій підготувала педагог-організатор Воронюк Л.М.

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму