:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Манівські роботи

Переможці ІІ ( обласного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН за 2006-2007 навчальний рік:



Прізвище, ім’я переможця Тема Предмет Клас Місце Науковий керівник
1 Потась Анжеліка «Імпресіоністичні новели Михайла Коцюбинського в контексті європейської літератури» Українська література 11-А
I
Люта Л.І.
2 Чевичка Єлизавета «Багатство тематики поетичних здобутків запорізького письменника Миколи Лиходіда в порівнянні з новітньою українською літературою» Українська література 10-В
III
Люта Л.І.
3 Дворна Ганна «Україна в огні», Щоденник О.Довженка» Українська література 10-А
III
Мазакова О.А.
4 Кісельов Михайло «Процес реформації Збройних сил України» Історія України 11-Б
III
Косміна Н.К.
5 Денисенко Дмитро «Розвиток паливно-енергетичного комплексу України в 1991-2006 роках» Історія України 10-В
I
Косміна Н.К.
6 Ємельянова Анна «Становлення українсько-канадських відносин у 90-их роках XX століття» Історія України 9-В
III
Аворник Л.І.
7 Голоднова Вероніка «Національно-культурне відродження на Запоріжжі» Історія України 9-Б
III
Аворник Л.І.
8 Тунік Юлія «Формування органів державної влади в період революції 1917 року» Історія України 10-А
III
Аворник Л.І.
9 Пугач Ольга «Вміст вітаміну С в плодово-овочевих продуктах в залежності від їх зберігання» Біологія 10-В
I
Бовт
Білоусенко Л.Г.
10 Жирова Надія «Шкідники зерна і зернопродуктів та їх господарське значення» Біологія 10-В
II
Бовт
Білоусенко Л.Г.
11 Павлюков Роман «Клоп-солдатик, як біоіндикатор навколишнього середовища» Біологія 10-А
III
Бовт
Білоусенко Л.Г.
12 Шматко Назар «Резонанс у трубках двигунів» Фізика 11-В Мірошниченко В.Ф.
Чечонкіна О.В.
13 Горобець Єлизавета «Людина у магнітному полі» Астрономія 10-В Мірошниченко В.Ф.
Чечонкіна О.В.
14 Заіка Христина «Число та Всесвіт» Інформатика 10-В Мірошниченко В.Ф.
Чечонкіна О.В.
15 Титарчук Сергій «Число та Всесвіт» Інформатика 11-Б Коротка О.Б.
Чечонкіна О.В.
16 Рєзнік Олександр «Ковчег завіту» Фізика 9-В Коротка О.Б.
Чечонкіна О.В.
17 Решетілов Богдан «Серед астероїдів» Прикладна математка 9-В Мірошниченко В.Ф.
Чечонкіна О.В.

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму