:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Манівські роботи

Переможці ІІ ( обласного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт МАН за 2007-2008 навчальний рік:



Прізвище, ім’я переможця Відділення Клас Місце Науковий керівник
1 Пугач Ольга Хіміко-біологічне відділення 11-В
I
Білоусенко Л.Г.
Бовт В.Д.
2 Литвинчук Ольга Хіміко-біологічне відділення 10-А
II
Білоусенко Л.Г.
Бовт В.Д.
3 Місяць Тетяна Хіміко-біологічне відділення 10-А
II
Білоусенко Л.Г.
Бовт В.Д.
4 Голоднова Вероніка Історико-географічне відділення 10-А
III
Аворник Л.І.
5 Багмут Гліб Історико-географічне відділення 10-Б
III
Марченко Т.В.
6 Грицина Олександра Історико-географічне відділення 10-Б
III
Марченко Т.В.
7 Бабіч Марія Історико-географічне відділення 10-В
III
Аворник Л.І.
8 Дворна Ганна Секція філології та мистецтвознавства 11-А
I
Мазакова О.А.
9 Ємельянова Ганна Секція філології та мистецтвознавства 10-В
II
Нікішина Т.В.
10 Лазар Олеся Секція філології та мистецтвознавства 10-А
III
Нікішина Т.В.
11 Сюндюкова Аліна Секція філології та мистецтвознавства 10-А
III
Нікішина Т.В.
12 Шендрик Анастасія Секція філології та мистецтвознавства 10-А
III
Нікішина Т.В.
13 Головачов Артем Секція філології та мистецтвознавства10-А
III
Нікішина Т.В.
14 Циганок Діана Секція філології та мистецтвознавства 9-В
III
Нікішина Т.В.
15 Чевичка Єлизавета Секція філології та мистецтвознавства 11-А
III
Нікішина Т.В.
16 Задорожня Ярослава Секція астрономії 9-В
III
Мірошниченко В.Ф.

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму