:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Манівські роботи

ПЕРЕМОЖЦІ МАН 2013-2014 н.р.

Переможець державного етапу МАН з біології:

II місце – Мартиненко Катерина 11-В /Науковий керівник: Михайлик О.О./

Переможці обласного етапу МАН

Переможці МАН з української літератури
І місце – Глушко Валерія 10-А /Науковий керівник: Мазакова О.А.
ІІ місце – Романова Анна 11-А/Науковий керівник: Муковоз О.І.
ІІ місце – Маруфенко Анастасія 10-А/Науковий керівник: Мазакова О.А./

Переможці МАН з історії України
І місце - Прокопенко Семен 10-Б /Науковий керівник: Іріоглу Т.О./
І місце  - Недужко Аліна 10-А /Науковий керівник: Іріоглу Т.О./ - запрошено на Державний етап
ІІІ місце - Дмитриченко Володимир 10-А /Науковий керівник: Іріоглу Т.О./
ІІІ місце - Шлепак Ганна 11-А /Науковий керівник: Марченко Т.В./
ІІІ місце - Саліхов Кирило 11-А /Науковий керівник: Марченко Т.В./
ІІІ місце - Поляков Артем 11-Б /Науковий керівник: Марченко Т.В./
ІІІ місце – Ткаченко Дмитро 10-А/Науковий керівник: Одажій І.С./
ІІІ місце – Голотін Єгор 10-Б /Науковий керівник: Одажій І.С./

Переможці МАН з біології
І місце – Мартиненко Катерина 11-В /Науковий керівник: Михайлик О.О./ - запрошено на Державний етап)
ІІ місце – Муковоз Ольга 9-А /Науковий керівник: Гера О.М./
І місце – Лісунов Михайло 10-Б / Науковий керівник: Бозаджиєва Ю.О.
ІІІ місце – Гапоненко Єлизавета 10-Б /Науковий керівник: Бозаджиєва Ю.О./

 

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму