:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


:: про нашу школу


      :: сценарії
      :: публікації

      :: бібліотека
      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: історія колегіуму
      :: територія _____обслуговування
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги

Пресцентр (шкільна газета)

Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Наші досягнення - Призери олімпіад

Переможці районних олімпіад 2003-2004 н.р.:
Дмитренко Поліну (8-А)
Галку Тетяну (9-А)
Суху Надію (9-В)
Голяк Марію (11-В)
Суху Тетяну (7-Б)
Коломієць Валентину (10-Б)
Шульгу Юлію (11-В)
Поліщук Ірину (8-В)
Камбарову Наталію (9-В)
Лисенко Еліну (9-В)
Прочан Катерину (10-Б)
Лімана Олексія (11-В)
Киреєву Тамару (6-В),
Кірсту Аліну (8-Б)
Коломієць Вікторію (11-Б)
Лапікову Олесю (8-В)
Письменну Катерину(11-В)
Бороту Катерину (8-А)
Пензієнко Катерину 11-А)
Леміша В’ячеслава (9-В)
Римар Юлію (11-В)
Денисенка Дмитра (7-Б)
Рєзника Олександра (6-Г)
Туніка Павла (9-В).

Переможці районного етапу ІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика 2003-2004 н.р.:
Матвієнко Сергій – 3-Б
Редько Аліна - 3-А
Денисенко Дмитро – 7-Б
Камбарова Наталія - 9-В
Коваленко Аліса – 11-А
Коломієць Вікторія – 11-Б
Задорожний Євген – 3-А
Маковейчук Олег – 5-А
Борота Катерина – 8-А
Борота Діана – 6-В

Переможці міських, обласних і всеукраїнських олімпіад 2003-2004 н.р.:
Редько Аліна – 3-А, І м. в міській олімпіаді з укр. мови.
Задорожній Євген – 3-А, І м. в міській олімпіаді з математики
Богомаз Ганна – 10-А, ІІІ м. в області „Історія”
Патрикеєва Світлана – 11-В, ІІІ м. в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з німецької мови; ІІІ м. в обласному етапі олімпіад з російської мови і зарубіжної літератури.
Литвиненко Олег – переможець Всеукраїнського етапу олімпіад з історії в м. Чернігові.



Адреса колегіуму:
69121, Ленінський район, вул.М.Чуйкова, 29,
телефон - 52-85-27
Чекаємо Вас у нашому колегіумі!

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму