:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Олімпіади 2005-2006 Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
української мови та літератури:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Камбарова Наталія 11-Б
I
Протасавицька Г.І.
Бурлачко Л.О.
2 Богуш Катерина 11-Б
II
Протасавицька Г.І.
Бурлачко Л.о.
3 Полівода Катерина 10-А
III
Люта Л.І.
4 Денисенко Дмитро 9-В
II
Нікішина Т.В.
Бурлачко Л.І.
5 Дворна Ганна 9-А
III
Нікішина Т.В.
Бурлачко Л.І.
6 Кизима Анастасія 7-А
III
Протасавицька Г.І.
Мясищева О.В.
7 Борота Діана 8-А
III
8 Ємельянова Анна 8-В
II
Пєстрецов В.В.
Нікішина Т.В.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
російської мови:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Камбарова Наталія 11-Б
II
Мясищева
2 Першина Ольга 11-Б
III
Тюпа Т.А.
3 Книш Ксенія 11-А
III
Тюпа Т.А.
4 Лихошерстна Надія 11-Б
III
Тюпа Т.А.
5 Мелащенко Христина10-А
III
Тюпа Т.А.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії України:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Литвиненко Олег 10-Б
II
Косміна Н.К.
2 Зайцев Руслан 9-Б
I
Косміна Н.К.
3 Денисенко Дмитро 9-В
I
Корень Є.Ф.
4 Ємельянова Анна 8-В
II
Марченко Т.В.
5 Борота Діана 8-А
II
Марченко Т.В.
6 Сайгак Ігор 9-Б
III
Косміна Н.К.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
правознавства:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Кісєльов Михайло 10-Б
III
Марченко Т.В.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії рідного краю:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Федоренко Дарина 8-В
II
Марченко Т.В.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
німецької мови:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Міненко Анна 8-А
II
Гавриленко М.М.
2 Салдаєв Арсен 9-В
II
Редько Н.В.
3 Лапікова Олеся 10-В
II
Редько Н.В.
4 Леміш В’ячеслав 11-Б
III
Редько Н.В.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
географії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Задорожня Ярослава 7-Б
I
Гера О.М.
2 Талан Маргарита 7-В
II
Гера О.М.
3 Курусь Сергій 8-В
II
Гера О.М.
4 Насукай Ельвіра 8-В
II
Гера О.М.
5 Литвиненко Олег 10-Б
III
Гера О.М.
6 Іващенко Поліна 9-В
III
Гера О.М.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
біології:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Пугач Ольга 9-В
II
Білоусенко Л.Г.
2 Головань Ольга 9-В
II
Білоусенко Л.Г.
3 Місяць Тетяна 8-А
III
Білоусенко Л.Г.
4 Синдюкова Аліна 8-А
III
Білоусенко Л.Г.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
хімії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Дей Єгор 11-Б
III
Авраменко І.А.
2 Камбарова Наталія 11-Б
III
Авраменко І.А.
3 Біла Аліна 10-В
III
Авраменко І.А.
4 Денисенко Дмитро 9-В
III
Авраменко І.А.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
математики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Задорожній Євген 6-Б
II
Дядько Л.І.
2 Брілопов Ілля 6-А
III
Дядько Л.І.
3 Палій Олександр 7-Б
III
Кільова Т.І.
4 Заіка Христина 9-В
III
Кільова Т.І.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
Web-програмування:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Гудим Михайло 10-В
I
Коротка О.Б.
2 Іванов Павло 10-В
II
Коротка О.Б.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
інформатики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Горбачов Володимир 10-В
II
Коротка О.Б.
2 Богуш Катерина 11-Б
II
Коротка О.Б.
3 Заіка Христина 9-В
III
Коротка О.Б.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
фізики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Макаров Сергій 7-А
I
Макарова О.П.
2 Богуш Катерина 11-Б
III
Макарова О.П.
3 Шматко Назар 10-В
III
Макарова О.П.
4 Біла Аліна 10-В
III
Макарова О.П.
5 Дмитриченко Олег 8-В
III
Макарова О.П.


Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
технічної та обслуговуючої праці:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Федоров Сергій 9-А
III
Корицький В.Г.
2 Назімова Анна 9-Б
III
Зибцева О.В.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
української мови та літератури:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Камбарова Наталія 11-Б
III
Протасавицька Г.І.
Бурлачко Л.О.


Переможці III(обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
російської мови:


Прізвище, ім’я переможця Клас МісцеНауковий керівник
1 Камбарова Наталія 11-Б
I
Мясищева О.В.
2 Книш Ксенія 11-А
III
Тюпа Т.А.


Переможці III(обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії України:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Литвиненко Олег 10-Б
III
Косміна Н.К.
2 Зайцев Руслан 9-Б
II
Косміна Н.К.
3 Денисенко Дмитро 9-В
I
Корень Є.Ф.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
біології:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Пугач Ольга 9-В
III
Білоусенко Л.Г.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
хімії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Камбарова Наталія 11-Б
II
Авраменко І.А.


[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму