:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Олімпіади 2006-2007 Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
математики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Задорожній Євген 7-Б
II
Дядько Л.І.
2 Кулька Ігор 6-В
IV
Кільова Т.І.
3 Задорожна Ярослава 8-В
IV
Кільова Т.І.
4 Ємельянова Анна 9-В
IV
Зазимко Т.В.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
інформатики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Руденко Олексій 10-В
III
Коротка О.Б.
2 Горбачов Володимир 11-В
III
Коротка О.Б.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
географії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Михайловський Ярослав 7-А
I
Ангеловський Д.Ф.
2 Іващенко Поліна 10-В
II
Ангеловський Д.Ф.
3 Задорожна Ярослава 8-В
III
Гера О.М.
4 Савенко Ілона 8-Б
III
Гера О.М.
5 Несукай Ельвіра 9-В
III
Гера О.М.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
хімії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Оніщенко Неллі 9-В
II
Авраменко І.А.
2 Денисенко Дмитро 10-В
III
Авраменко І.А.
3 Буряк Наталія 9-В
IV
Авраменко І.А.
4 Біла Аліна 11-В
IV
Авраменко І.А.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
німецької мови:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Міненко Анна 9-А
I
Гавриленко М.М.
2 Лапікова Олеся 11-В
III
Редько Н.В.
3 Салдаєв Арсеній 10-В
III
Редько Н.В.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
фізики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Задорожній Євген 7-Б
II
Макарова О.П.
2 Задорожна Ярослава 8-В
II
Макарова О.П.
3 Палій Олексій 8-В
II
Макарова О.П.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
біології:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Пугач Ольга 10-В
I
Білоусенко Л.Г.
2 Місяць Тетяна 9-А
II
Білоусенко Л.Г.
3 Ємельянова Анна 9-В
III
Білоусенко Л.Г.
4 Оніщенко Неллі 9-В
III
Білоусенко Л.Г.
5 Вітковська Юлія 8-В
IV
Михайлик
6 Задорожна Ярослава 8-В
IV
Михайлик


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
англійської мови:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Загорський Денис 8-Б
IV
Фатєєва В.Г.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
web-дизайну:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Гудима Михайло 11-В
I
Коротка О.Б.
2 Губа Олексій 11-Б
II
Коротка О.Б.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії рідного краю:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Кисельов Михайло 11-В
I
Аворник Л.І.
2 Борота Діана 9-А
II
Аворник Л.І.
3 Воронюк Олександр 11-Б
III
Аворник Л.І.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
правознавства:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Шараєва Рима 9-Б
III
Марченко Т.В.
2 Кисельов Михайло 11-Б
III
Марченко Т.В.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
трудового навчання:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Голоднова Вероніка 9-Б
III
Зибцева О.В.
2 Кутик Олександр 9-А
III
Корицький В.Г.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
російської мови:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Чевичка Єлизавета 10-В
I
Тюпа Т.А.
2 Волохань Інна 10-А
III
Тюпа Т.А.
3 Дворна Ганна 10-А
III
Тюпа Т.А.
4 Бережна Олена 11-В
III
Тюпа Т.А.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Стасік Антон 8-Б
II
Корень Є.Ф.
2 Борота Діна 9-А
II
Аворнік Л.І.
3 Ємельянова Ганна 9-В
II
Марченко Т.В.
4 Денисенко Дмитро 10-В
II
Косміна Н.К.
5 Кисельов Михайло 11-Б
II
Косміна Н.К.
6 Литвиненко Олег 11-Б
II
Косміна Н.К.
7 Скляров Влад 8-В
III
Корень Є.Ф.


Переможці II(районного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
української мови і літератури:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Михайловський Ярослав 7-А
I
Мясищева О.В.
2 Денисенко Дмитро 10-В
I
Нікішина Т.В.
Мазакова О.А.
3 Полівода Катерина 11-А
I
Люта Л.І.
4 Ємельянова Ганна 9-В
II
Нікішина Т.В.
Мясищева О.В.
5 Чевичка Єлизавета 10-В
II
Нікішина Т.В.
Мазакова О.А.
6 Циганок Діана
II


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
фізики:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Палій Олексій 8-В
III
Макарова О.П.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
біології:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Місяць Тетяна 9-А
III
Білоусенко Л.Г.
2 Пугач Ольга 10-В
IV
Білоусенко Л.Г.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
web-дизайну:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Губа Олексій 11-Б
II
Коротка О.Б.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії рідного краю:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Борота Діана 9-А
III
Аворник Л.І.
2 Кисельов Михайло 11-В
III
Аворник Л.І.


Переможці III(обласного)етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Денисенко Дмитро 10-В
I
Косміна Н.К.
2 Литвиненко Олег 11-Б
II
Косміна Н.К.
3 Ємельянова Ганна 9-В
IV
Марченко Т.В.
4 Борота Діана 9-А
VI
Аворнік Л.І.


Переможці IV( )етапу Всеукраїнської олімпіади з
історії:


Прізвище, ім’я переможця Клас Місце Науковий керівник
1 Денисенко Дмитро 10-В
III
Косміна Н.К.


[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму