:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


:: про нашу школу


      :: сценарії
      :: публікації

      :: бібліотека
      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: історія колегіуму
      :: територія _____обслуговування
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги

Пресцентр (шкільна газета)

Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Олімпіади 2010-2011

Переможці державного етапу
Всеукраїнської олімпіади
за 2010-2011 н. р.


№ п\п

Прізвище, ім'я переможця

клас

місце

Науковий керівник

з математики

  •  

Задорожний Євген

11-Б

ІV

Дядько Л.І.

з біології

  •  

Михайловський Ярослав

11-Б

І

Білоусенко Л.Г.

Переможці ІІІ ( обласного) етапу
Всеукраїнської олімпіади
за 2010-2011 н. р.


№ п\п

Прізвище, ім'я переможця

клас

місце

Науковий керівник

Запрошен ня на ІІІ етап

з історії

  •  

Фефелов Микита

9-Б

ІІІ

Космина Н.К.

 

з математики

  •  

Задорожний Євген

11-Б

І

Дядько Л.І.

+

з російської мови та світової літератури

  •  

Редько Аліна

11-А

ІІ

Бабіч Л.І.
Тюпа Т.А.

 

з біології

  •  

Михайловський Ярослав

11-Б

І

Білоусенко Л.Г.

+

з хімії

  •  

Задорожний Євген

11-Б

ІІІ

Авраменко І.А.

+

з інформатики

  •  

Задорожний Євген

11-Б

ІІІ

Коротка О.Б.

 

з української мови та літератури

  •  

Михайловський Ярослав

11-Б

І

Люта Л.І.

 

з англійської мови

  •  

Баклаженко Вікторія

11-Б

ІІІ

Фатєєва В.Г.

 

з історії рідного краю

  •  

Перепелиця Олександра

9-Б

І

Космина Н.К.

 

Переможці ІІ ( районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади
за 20010-2011 н.р.


№ п\п

Прізвище, ім'я переможця

клас

місце

Науковий керівник

Запрошен ня на ІІІ етап

з історії

  •  

Брагіна Богдана

11-А

ІІІ

Аворник Л.І.

+

  •  

Малишко Вероніка

10-А

ІІІ

Корень К.Ф.

 

  •  

Швидка Анна

10-А

ІІІ

Корень К.Ф.

 

  •  

Фефелов Микита

9-Б

ІІ

Космина Н.К.

+

  •  

Марченко Микита

9-Б

ІІІ

Космина Н.К.

 

  •  

Слінкін Олексій

8-Б

ІІ

Марченко Т.В.

 

  •  

Чуприн Денис

8-Б

ІІІ

Марченко Т.В.

 

з хімії

  •  

Задорожний Євген

11-Б

І

Авраменко І.А.

+

з географії

  •  

Лісунов Михайло

7-Г

І

Гера О.М.

 

  •  

Косяк Ірина

7-Г

ІІ

Гера О.М.

 

  •  

Глушко Валерія

7-Г

ІІ

Гера О.М.

 

  •  

Ільяшенко Олександр

7-А

ІІІ

Гера О.М.

 

  •  

Романова Анна

8-А

ІІ

Гера О.М.

+

  •  

Олійник Володимир

8-В

ІІ

Гера О.М.

+

  •  

Черниш Катерина

10-А

ІІ

Гера О.М.

+

  •  

Цемерінов Олександр

10-Б

ІІІ

Гера О.М.

 

з фізики

  •  

Задорожний Євген

11-Б

ІІ

Слесь Л.В.

 

  •  

Шатохін Данило

10-Б

ІІІ

Макарова О.П.

+

  •  

Тимченко Ірина

10-Б

ІІІ

Макарова О.П.

 

  •  

Міненко Ольга

8-В

ІІІ

Макарова О.П.

+

з російської мови та світової літератури

  •  

Редько Аліна

11-А

ІІ

Тюпа Т.А.

 

  •  

Баклаженко Вікторія

11-Б

ІІІ

Тюпа Т.А.

 

  •  

Щербина Вікторія

11-А

ІІІ

Тюпа Т.А.

 

  •  

Черниш Катерина

10-А

ІІІ

Тюпа Т.А.

 

з Web-дизайну

  •  

Апанасенко Олександр

11-Б

ІІІ місце

Коротка О.Б.

 

  •  

Шарков Дмитро

11-Б

ІІІ місце

Коротка О.Б.

 

з української мови та літератури

  •  

Паранько Ольга

9-А

І

Мазакова О.А.

+

  •  

Михайловський Ярослав

11-Б

І

Люта Л.І.

+

  •  

Сафонова Валерія

10-А

ІІ

Біленко Т.Г.
Муковоз О.І.

+

  •  

Романова Анна

8-А

ІІ

Обелець Л.А.

 

  •  

Косяк Ірина

7-Г

ІІІ

Мазакова О.А.

 

  •  

Міненко Ольга

8-В

ІІІ

Обелець Л.А.

 

  •  

Гайдамащук Інна

9-А

ІІІ

Мазакова О.А.

 

  •  

Лєвая Анастасія

11-А

ІІІ

Люта Л.І.

 

 

з англійської мови

  •  

Баклаженко Вікторія

11-Б

ІІ

Фатєєва В.Г.

+

з правознавства

  •  

Пудєнкова Тетяна

9-А

І

Зайковська О.А.

 

з математика

  •  

Задорожний Євген

11-Б

І

Дядько Л.І.

+

  •  

Олійник Володимир

8-В

ІІІ

Кільова Т.І.

 

  •  

Міщенко Максим

9-В

ІІІ

Зазимко Т.В.

 

  •  

Пругло Михайло

9-В

ІІІ

Зазимко Т.В.

 

  •  

Тимченко Ірина

10-Б

ІІІ

Кільова Т.І.

 

  •  

Яковенко Сергій

7-Г

ІІІ

Дядько Л.І.

 

з астрономії

  •  

Задорожний Євген

11-Б

І

Слесь Л.В.

+

з історії рідного краю

  •  

Малишко Вероніка

10-А

ІІ

Корень К.Ф.

+

  •  

Швидка Анна

10-А

ІІІ

Корень К.Ф.

 

  •  

Перепелиця Олександра

9-Б

ІІІ

Космина Н.К.

+

з біології

  •  

Мартиненко Катерина

8-А

ІІІ

Михайлик О.О.

+

  •  

Карамишева Ганна

8-В

ІІІ

Михайлик О.О.

 

  •  

Кальная Дар’я

8-В

ІІІ

Михайлик О.О.

 

  •  

Шаталов Євген

9-В

ІІІ

Бозаджиєва Ю.О.

 

  •  

Михайловський Ярослав

11-Б

І

Білоусенко Л.Г.

+

  •  

Брільков Ілля

11-Б

ІІІ

Білоусенко Л.Г.

 

  •  

Пільщик Ольга

11-Б

ІІІ

Білоусенко Л.Г.

 

з інформатики

  •  

Задорожний Євген

11-Б

І

Коротка О.Б.

 

  •  

Шатохін Данило

10-Б

ІІ

Патрушева І.А.

 

  •  

Пругло Михайло

9-В

ІІІ

Патрушева І.А.

 

  •  

Міщенко Максим

9-В

ІІІ

Патрушева І.А.

 

з екології

  •  

Єфанова Вікторія

10-А

І

Гера О.М.

+

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму