:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Переможці IV(державного) етапу Всеукраїнської олімпіади за 2013-2014 н.р.

  • Алексєєв Андрій /9-В/- 2 місце з хімії. Керівник Авраменко І.А.
  • Алексєєв Антон /9-В/- 3 місце з хімії. Керівник Авраменко І.А.
  • Міненко Ольга/11-В/ - 4 місце з української мови та літератури. Керівники Липський К.В. та Муковоз О.І.

Переможці IІІ ( обласного) етапу
Всеукраїнської олімпіади
за 20013-2014 н.р.

П.І.Б.

Предмет

Місце

Клас

Керівник

Алєксєєв Андрій

Хімія

ІІ місце

9-В

Авраменко І.А.

Алєксєєв Антон

ІІ місце

Ткаченко Дмитро

ІІІ

10-А

 

Алєксєєв Андрій

Фізика

ІІ

9-В

Макарова О.П.

Алєксєєв Антон

ІІІ

Лісунов Михайло 

Географія

ІІ

10-В

Гера О.М.

7

Ільяшенко Олександр

ІІ

10-В

8

Федосеєнко Дарина

ІІ

8-В

Міненко Ольга

Української мови та літератури

І місце

11-В

Липський К.В. Муковоз О.І.

10 

Маруфенко Анастасія

ІІІ місце

10-А

Мазакова О.А.

11 

Дем'янов Максим

Екологія

ІІІ

11-В

Гера О.М.

12 

Мартиненко Катерина

Біологія

ІІ місце

10-В

Михайлик О.О.
Білоусенко Л.Г.
Бозаджиєва Ю.О

13 

Гоц Ганна

ІІ місце

9-Б

14 

Лісунов Михайло

ІІ місце

11-В

15 

Бойко Вікторія

Інформаційні техн.

ІІІ місце

11-В

Коротка О.Б.

16 

Стояновський Іван

Історія

ІІІ місце

8-Б

Іріоглу Т.О.

 

Переможці ІІ ( районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади
за 20013-2014 н.р.

ПІБ

Предмет

Місце

Клас

Запрошення на обл. етап

Науковий керівник

  1.  

Міненко Ольга

Укр. мова

І

11-В

так

Лепський К. В

2

Романова Анна

ІІ

11-А

так

Муковоз  О.І.

Косяк Ірина

ІІ

10-А

так

Мазакова О.А.

Маруфенко Анастасія

ІІІ

10-А

так

Федосеєнко Дарина

Географія

І

8-В

так

Гера О.М.

Гоц Ганна

І

9-Б

Ільяшенко Олександр

І

10-Б

так

Дмитрієва Дар’я

ІІ

9-А

Лісунов Михайло

ІІ

10-Б

так

10 

Вічева Влада

ІІІ

8-В

11 

Юхименко Ганна

ІІІ

8-В

12 

Мартиненко Катерина

Педагогіка

ІІІ

11-В

Усатенко О.В.

13 

Трофименко Поліна

ІІІ

11-А

14 

Духмін Данило

Математика

ІІІ

7-В

Дядько Л.І.

15 

Хмара Владислав

ІІІ

7-В

16 

Алексєєв Антон

ІІІ

9-В

Прімєчаєва І.Ю.

17 

Алєксєєв Андрій

Хімія

І

9-В

так

Авраменко І.А.

18 

Алєксєєв Антон

ІІ

9-В

так

19 

Карасьов Роман

ІІ

8-В

так

20 

Ткаченко Дмитро

ІІІ

10-А

так

21 

Гапоненко Єлизавета

ІІІ

10-Б

22 

Харченко Максим

Фізкультура

ІІІ

11-В

Терчиєва С.В.

23 

Юхименко Ганну

Англ. мова

ІІ

8-Б

Мізіна О.А.

24 

Богданову Ольгу

ІІІ

11-А

Хрущак О.Л.

25 

Притулу Максима

ІІІ

11-В

Фатєєва В.Г.

26 

Яламова Віолетта

Нім. мова

ІІ

10-А

так

Марчук А.С.

27 

Бойко Вікторія

Інформаційні технології

І

11-В

так

Коротка О.Б.

28 

Лихо Еліна

І

10-Б

так

29 

Квасов Павло

ІІ

11-Б

30 

Дьяков Костянтин

ІІ

10-Б

31 

Дем'янов Максим

Екологія

ІІІ

11-В

Гера О.М.

32 

Лісунов Михайло

ІІІ

10-В

Бозаджиєва Ю.О.

33 

Книш Олена

Правознавство

ІІ

10-Б

Одажій І.С.

34 

Мартинюк Поліна

ІІІ

9-А

Зайковська О.А.

35 

Сафронова Наталія

ІІІ

10-А

Одажій І.С.

36 

Клинко Анастасія

ІІІ

10-Б

37 

Мартиненко Катерина

Біологія

ІІ

1о-В

так

Михайлик О.О.

38

Гоц Ганна

ІІ

9-Б

так

Білоусенко Л.Г.

39 

Лісунов Михайло

ІІ

11-В

так

Бозаджиєва Ю.О

40 

Бушуєва Поліна

ІІІ

9-В

Білоусенко Л.Г.

41 

Ткаченко Дмитро

ІІІ

10-А

Бозаджиєва Ю.О.

42 

Мельник Дар’я

ІІІ

11-В

Михайлик О.О.

43 

Довжик Кирило

Астрономія

ІІІ

11-В

Макарова О.П.

44 

Мартиненко Катерина

ІІІ

11-В

45 

Грабовський  Дмитро

Інформатика

ІІІ

10-Б

Коротка О.Б.

46 

Алєксєєв Андрій

ІІІ

9-В

так

47 

Кулага Олена

Обсл. праця

ІІ

9-А

Зибцева О.В.

48 

Стояновський Іван

Історія

І

8-В

так

Іріоглу Т.О.

49 

Прокопенко Семен

ІІ

10-Б

50 

Юхименко Ганна

ІІІ

8-В

51 

Дмитриченко Володимир

ІІІ

10-А

52 

Карасьов Роман

Фізика

І

8-В

так

Макарова О.П.
Слесь Л.В.

53 

Алєксєєв Андрій

І

9-В

так

54 

Ільяшенко Олександр

І

10-Б

так

55 

Хмара владислав

ІІ

7-В

56 

Терещенко Олена

ІІ

8-В

57 

Алєксєєв Антон

ІІ

9-В

58 

Олійник Володимир

ІІ

11-В

59

Довжик Кирило

ІІ

11-В

60 

Середа Арсеній

ІІІ

7-В

61 

Проценко Дмитро

ІІІ

7-Б

62 

Михайлик Павло

ІІІ

9-В

63 

Антошин Кирило

ІІІ

10-Б

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму