:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Переможці спортивних конкурсів за 2008-2009 н.р.

Збірна з футболу 5 кл. ІІІ місце в районі:

  1. Шимшит Іван 5-Б.
  2. Баркалов Євген 5-А.
  3. Тарасевич Кирило 5-А.
  4. Лаликін Юрій 5-А.
  5. Марченко Максим 5-А.
  6. Сафроненко Ігор 5-Г.
  7. Голотін Єгор 5-Г.
  8. Небаба Максим 5-А.

Збірна з волейболу I місце в районі і 5 в області,
футболу II місце в районі,
баскетболу II місце в районі, I місце в місті, I місце в області:

  1. Іващенко Євген 11-В волейбол, футбол.
  2. Курусь Сергій 11-В волейбол.
  3. Мартиненко Олексій  11-В волейбол.
  4. Зубрицький Ян  11-А волейбол.
  5. Копильов Ігор  11-А волейбол, футбол.
  6. Круглов Ігор  11-А волейбол, баскетбол, футбол.
  7. Кутик Олександр 11-А волейбол, баскетбол, футбол.
  8. Лісневський Максим 11-В волейбол, баскетбол.
  9. Тупіков Євген 11-Б  баскетбол.
  10. Олефір Віктор 11-Б баскетбол.
  11. Дорошенко Павло 10-А баскетбол.
  12. Козуб Кирило 10-Б баскетбол.
  13. Кузьмович Костянтин 8-Б баскетбол.
  14. Бережний Євген 11-Б баскетбол.
  15. Іксаренко Євген 11-А футбол.
  16. Шахов Євген 11-А футбол.
  17. Павлюк Станіслав 9-А футбол.
  18. Маловецький Вячеслав 11-Б футбол.

Збірна з футболу 7 кл. І місце в районі:

  1. Коваленко Олександр   7-А.
  2. Олійник Іван  7-А.
  3. Пригов Георгій 7-А.
  4. Губський Павло 7-Б.
  5. Горемикін Євген 7-Б.
  6. Михайличенко Олександр 7-В.
  7. Михайличенко Сергій 7-В.
  8. Морозов Микола 7-Б.
  9. Єрохін Сергій 7-Б.
  10. Яценко Андрій 7-Б.
  11. Петрик Дмитро 7-В.
  12. Останець Олег 7-В.

Збірна з футболу 6 кл. ІІ місце в районі:

  1. Вічний Ян 6-А.
  2. Павлюк Максим 6-А.
  3. Іванченко Данило 6-А.
  4. Притула Антон 6-А.
  5. Кислицький Владислав 6-А.
  6. Поляков Артем 6-Б.
  7. Горбаков Олександр 6-Б.
  8. Олійник Володимир 6-Б.
  9. Матюнин Ярослав 6-Б.
  10. Салихов Кирило 6-В.
  11. Медведєв Артем 6-Г.

Збірна з шахів 2008-2009 г.

  1. Васько Олег 10-А.
  2. Малик Владислав 10-Б.
  3. Новікова Анастасія 8-А.


Адреса колегіуму:
69121, Ленінський район, вул.М.Чуйкова, 29,
телефон - 283-60-40
Чекаємо Вас у нашому колегіумі!

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму