:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

2013-2014 н.р.

Переможці в районній грі з волейболу - ІІ місце

Команда хлопців:

  • Панченко Станіслав /11-В
  • Пучков Арсен /11-В
  • Притула Максим /11-В
  • Булат Кирило /11-В
  • Харченко Максим /11-В
  • Демьянов Максим /11-В
  • Збаражський Валентин /11-Б
Команда дівчат:

  • Мельник Марія /11-Б
  • Мироненко Поліна /11-В
  • Міненко Ольга /11-В
  • Ульянова Анастасія /11-В
  • Карамишева Анна /11-В
  • Панасенко Анна /10-А
  • Романчук Анна /6-В
  • Дорофєєва Валерія /6-Б

Керівник: Терчиєва С.В.

Переможці в районних змаганнях зі стрільби 

Тютєрєв Сергій - І місце
та команда колегіуму
«Елінт» - ІІІ місце

П.І.Б

Клас

1

Небаба Максим

10-Б

2

Дем’янов Максим

11-В

3

Тютєрєв Сергій

11-Б

4

Фролов Сергій

11-Б

5

Попков Олексій

11-А

 

 

 

 

                                                               
Керівник: Сірий С.М.

 

Призери районного конкурсу з шахів та шашок

Місце

П.І.Б

Клас

Керівник

1

ІІ місце

Бобков Єгор

10-Б

Терчиєва С.В.

2

ІІ місце

Ганоцька Аліна

11-А

3

ІІ місце

Поляков Артем

11-А

 

 

 

Переможці в районних змаганнях з баскетболу

Місце

П.І.Б

Клас

Керівник

1

ІІI місце

Попков Олексій

11-А

Терчиєва С.В.

2

ІIІ місце

Виноградов Всеволод

11-В

3

ІIІ місце

Терчиєв Теймур

7-Б

4

ІIІ місце

Шайтанов Олександр

11-А

5

ІIІ місце

Ашихін Борис

11-А

 

 


 


Адреса колегіуму:
69121, Ленінський район, вул.М.Чуйкова, 29,
телефон - 283-60-40
Чекаємо Вас у нашому колегіумі!

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму