:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

 

Переможці спортивних конкурсів 2014-2015

Команда

Прізвище, ім’я
клас

Місце

Вчитель

1

 

Команда футболістів

 

Жданов Олександр, 9-В.
Земчихин Сергій, 9-В.
Фінько Владислав, 9-В.
Бойцов Данило, 8-Б.
Орешкін Михайло, 8-Б.
Курбет Владислав, 8-Б.
Обидєнов Д., 8-Б.
Небаба Максим, 11-Б. Тарасевич Кирило, 11-Б. Румянцев Д., 8-В.

 

ІІІ
(районний етап)

Терчієва Світлана Володимирівна

2

Команда баскетболістів

 

Жданов Олександр, 9-В.
Терчиєв Тимур, 8-А.
Єрєменко Микита,9-В.
Корбут М., 10-А.
Кіясь Костянтин, 10-А.
Здановський Євген, 10-Б.

ІІІ (районний етап)

Терчієва Світлана Володимирівна

3

Команда волейболістів

Шпак Юлія, 10-Б.
Нетяга Владислав,8-В.
Кривицька Катерина,8-В.
Дорофєєва Валерія, 7-Б. Мартинюк Поліна,10-А.
Шульга Анастасія, 10-А.
Єрохіна Ганна, 6-Б.
Алілуєнко Уляна, 9-А.

ІІІ (районний етап)

Терчієва Світлана Володимирівна

4

Команда настільного тенісу

 

Кармазь Михайло, 8-Б.
Обидєнов Данило, 8-Б. Мартинова Дар’я, 8-В

ІІ(районний етап)

Терчієва Світлана Володимирівна
Воєвода Максим Сергійович

5

Команда «Елінт»
Міські змагання при ЗНТУ

Небаба Макксим, 11-Б.
Марченко Максим, 11-Б.
Тарасевич Кирило,11-Б.
Гоц Анна,10-А.
Кисельова Марія, 10-А.
Кулага Олена, 10-А.
Корбут , Недужко А.)

І

Терчієва Світлана Володимирівна

6

Змагання з шахів

Карпенко Валерій, 8-Б.
Кумар Антон, 8-В.
Кумар Яна, 10-А.

ІІ (район)

 

Терчієва С.В.

 

Адреса колегіуму:
69121, Ленінський район, вул.М.Чуйкова, 29,
телефон - 283-60-40
Чекаємо Вас у нашому колегіумі!

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму