:: початок :: про нас :: ЕЛІНТ :: наші досягення :: традиції
 
  :: учням :: вчителі :: адміністрація :: вчителям :: історія
 


      :: методична робота
      :: сценарії
      :: публікації
      :: бібліотека

      :: фотогалерея
      :: куди піти вчитися?
      :: держ. атестація

      :: про нашу школу
      :: історія колегіуму
      :: прийом до школи
      :: гурткова робота
      :: додат. осв. послуги
      :: сторінка психолога
      :: харчування
      :: розклад уроків
      :: розклад дзвінків

      :: Vivat Intelekt
      :: фотоальбоми
      :: символіка
      :: ЕЛІНТ
      :: дозвілля
      :: структура
      :: склад
      :: медалісти школи
      :: призери олімпіад
      :: призери МАН
      :: призери конкурсів
      :: спортивні перемоги


       Написати листа

Віртуальний музей колегіуму

Блоги учнів та вчителів

ЗАПОВІКІ

Спортивні  конкурси 2016-2017 н.р.

«Козацький Гарт»

Районний

конкурс

ІІІ

Бойко Клим

7-В

1

«Козацький Гарт»

Районний

конкурс

ІІІ

Вечірка М

5-А

2

«Козацький Гарт»

Районний

 змагання

ІІІ

Деревенчук Анна

7-Г

3

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

Жуган Назар

6-А

4

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

Коськіна Аріна

6-Б

5

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

Кучеренко Зінаїда

10-В

6

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

Молчанов Іван

8-А

7

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

НагорнаВікторія

5-В

8

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

НедужкоАріна

8-А

9

Спортивнізмагання «Стритбол»

Районний

змагання

ІІІ

Власенко  Юрій

8-Б

10

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

Власов Євген

11-Б

11

Футбол

Районний

змагання

 

Власов Євген

11-Б

Спортивнізмагання «Стритбол»

Районний

змагання

ІІІ

Власов Євген

11-Б

Волейбол

Районний

Змагання

ІІІ

Жданов Олександр

11-Б

12

Спортивнізмагання «Стритбол»

Районний

змагання

ІІІ

Жданов Олександр

11-б

 

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

ДудавськийВолодимир

8-В

13

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

ЗемчихінЄвген

11-Б

14

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

Іванов Владислав

9-В

15

Футбол

Районний

змагання

 

Іванов Владислав

9-В

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

Курбет Владислав

10-Б

16

Футбол

Районний

змагання

 

Курбет Владислав

10-Б

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

ЛісовийКирило

11-А

17

Спортивнізмагання «Стритбол»

Районний

змагання

ІІІ

ЛісовийКирило

11-А

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

Панков Тімур

11-Б

18

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

Рябік Роман

10-Б

19

Футбол

Районний

змагання

ІІ

Рябік Роман

10-Б

«Козацький Гарт»

Районний

змагання

ІІІ

Рященко Олександр

9-В

20

Футбол

Районний

змагання

ІІ

Рященко Олександр

9-В

Волейбол

Районной

змагання

ІІІ

СтояновськийІван

11-Б

21

Шахи

Районний

змагання

ІІ

Карпенко Валерія

11-А

22

Шахи

Районний

змагання

ІІ

Кумар Антон

10-В

23

Спортивнізмагання шашки

Районний

змагання

ІІІ

Терещенко Олена

11-Б

24

Футбол

Районний

змагання

ІІ

Головненко Ростислав

10-Б

25

Футбол

Районний

змагання

ІІ

Бойцов Данило

10-Б

26

Волейбол

Районний

змагання

ІІІ

ТерчиевТеймур

10-А

27

Спортивнізмагання «Стритбол»

Районний

змагання

ІІІ

ТерчиєвТеймур

10-А

 

 

 

[початок] :: [адміністрація] :: [викладачі] :: [про нас] :: [історія] :: [ЕЛІНТ] :: [нашi Досягнення]
2002-2011 Copyright. Всі права захищені. Розробники: творчі вчителі та учні колегіуму